בחסות מחאה שהתרחשה בסמוך, למעלה ממאה מתפרעים בזזו עשרות חנויות בפילדלפיה כשהם פורצים במהירות וחוטפים מכל הבא ליד. הפשיטה התרחשה בעשרות חנויות וביניהם גם סניף של חברת לולומון וכן סניף של חברת אפל, שהשיקה לאחרונה את דגם האייפון החדש שלה.

סרטונים שעלו לרשתות החברתיות מראים את הצעירים נכנסים לחנויות כשהם עוטים על עצמם מסכות, ובורחים במהירות עם השלל, כאשר באחד הסרטונים ניתן לראות אף שוטרת שעומדת בחוסר אונים אל מול עשרות הבוזזים.

לפי הדיווחים, המתפרעים ניצלו הפגנה שהתרחשה בסמוך, וככל הנראה דרשה כוחות משטרה רבים, על מנת לפשוט על החנויות. המשטרה עצרה למעלה מ50 צעירים בחשד למעורבות במעשי השוד, כאשר לדבריה לא היה קשר בין ההפגנה לבין המתפרעים מלבד ניצול ההזדמנות.

בשנים האחרונות נראה שחלה עלייה במספר המקרים בהם חנויות נבזזות על ידי התפרצות המונית לחנות וחטיפת מוצרים. בימים האחרונים הודיעה חברת Target כי היא סוגרת 9 סניפים פיזיים בעקבות התפרעויות ובזיזת מוצרים, שהובילו להפסדים של מיליונים. החברה מצטרפת לחברות נוספות שהחליטו לסגור סניפים ולהעביר את המכירות שלהם לדיגיטל, למקום בו כבר קשה יותר לבוזזים להגיע.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!