ניו יורק מוצפת: גשמים כבדים שירדו בימים האחרונים גרמו לכאוס בניו יורק והשבתה של חלק ממערכת התחבורה הציבורית ואף פינוי של חלק מהתושבים. בשדה התעופה ג'ון קנדי נרשם שיא של כמות גשם ביממה אחת בחודש ספטמבר כאשר 22 סנטימטרים ירדו ביום שישי.

בחלקים מברוקלין ירדו 18.5 ס"מ של גשם וגם חלקים נרחבים אחרים של ניו יורק חוו הצפות. חלק מהתושבים שיצאו מבתיהם השתכשכו במים עד הברכיים, כאשר חלק מהבתים הוצפו וכבאי האש נאלצו לחלץ תושבים מבתיהם. בגן החיות של סנטרל פארק המים הציפו חלק מהכלובים, מה שהביא אריה ים לברוח מהמתחם שלו לאחר שהמים גאו עד לגדר.

יום שישי היה "היום הרטוב ביותר" בניו יורק מאז הוריקן איידה לפני כשנתיים, שגרם אז ל-14 הרוגים. חלק גדול מקווי הרכבת התחתית הושבתו למספר שעות, כאשר גם נמלי התעופה נאלצו לעצור את הפעילות לזמן קצר. גם פעילות האוטובוסים השתבשה לאחר שחלק מהאוטובוסים נתקעו בכבישים מוצפים בלי יכולת להמשיך בנסיעה.

מושלת ניו יורק קאת'י הוצ'ול וראש העיר אריק אדמס הכריזו על מצב חירום והפצירו באנשים להישאר במקום בו הם נמצאים במידת האפשר. "זהו אירוע מזג אוויר מאתגר מאוד. זה אירוע מסכן חיים. ואני צריכה שכל תושבי ניו יורק ישימו לב לאזהרה הזו כדי שנוכל לשמור עליהם", אמרה הוצ'ול. בתי הספר בניו יורק נותרו פתוחים וכך גם רבים ממקומות העבודה, אולם חלק מהעובדים התקשו לחזור לביתם עקב ההצפות. כבאי ניו יורק חילצו לפחות 15 בני אדם ממכוניות שנתקעו בהצפות. ג'וי וונג, תושבת קווינס שאיבדה שלושה משכניה בהוריקן "איידה" לפני שנתיים, סיפרה כי מים החלו לחדור דרך דלת הכניסה לביתה. "הייתי כל כך מודאגת. בחוץ זה היה נראה כמו אגם, כמו אוקיינוס", סיפרה וונג.