רבה של העיר צפת הרב שמואל אליהו קרא להתפלל בהדלקת נרות שבת עברו החטופים ופרסם תפילה מיוחדת לשלומם.

הרב אליהו אמר: "בשבת האחרונה נחטפו נשים רבות לעזה והן בסכנה גדולה מאוד. הן עברו ועוברות השפלות גדולות. הן בחושך גדול ובאימה גדולה. חלקן נמצאות שם עם הילדים שלהן. הן צריכות את העזרה שלך", פנה הרב אליהו לנשים.

הוא קרא: "תדליקי את האור בשביל כולן. תתפללי עליהם מול הנרות. תדליקי את האור בשביל כל הנשים הגיבורות שהבעל והילדים שלהן מסכנים את חייהם ונלחמים למען כולנו. תתפללי בשביל כל הנשים שכל כך דואגות וחוששות וצריכות את התמיכה שלך".

"תדליקי את האור ותתפללי בשביל כל הנשים שנמצאות בעצמן בחזית. נלחמות או גרות בישובים שנמצאים בסכנה. תדליקי את האור הזה בשביל להאיר את הבית שלך", הוסיף.

הרב אליהו הנחה את הנשים: "אחרי הדלקת הנרות מכסים את העיניים מברכים על הדלקת הנרות ומתפללים במילים אלו או במילים אחרות".

התפילה אותה פרסם הרב: "אנא השם עזור נא לכל הנשים והאנשים המוחזקים בעזה, הוצא אותם מחשיכה לאורה. אנא השם הושיעה נא. אנא השם הצליחה נא".

"אנא השם שלח רפואה שלימה לכל הפצועים. שלח נחמה למשפחות השכולות. שלח אומץ וכוח לכל הנשים שבעליהם נמצאים בחזית. לכל הילדים, לכל ההורים המודאגים".

"אנא השם תן כוח לכל הלוחמים שמור עליהם מכל משמר. הגן עליהם. הגן על תושבי הדרום והצפון וכל מדינת ישראל. שנמשיך להיות ביחד, עם אחד. שנעזור אחד לשני. אנא השם הושיעה נא אנא השם הצליחה נא".