החתונה הוירטואליתללא קרדיט

רז אוזן וניצן מיטלמן נאלצו לדחות את חתונתם בעקבות גיוסו של אוזן בצו 8 למילואים בשל המלחמה. השניים היו אמורים להתחתן ביום חמישי האחרון.

למרות המציאות המורכבת, החליטו החברים בצבא להפתיע את הזוג לעתיד ולקיים חתונה וירטואלית. הם התקשרו למיטלמן וקיימו חתונה באמצעות הוידיאו מבסיס אי שם בדרום הארץ כאשר את תפקיד הרב ממלא השחקן אביב אלוש שהגיע לחזק את כוחות הלוחמים.

מיטלמן, אחות במיון בבית החולים אסותא באשדוד, מספרת: "במקום חליפת חתן ושמלת כלה - אנחנו על מדים. כל אחד בצבע אחר".

היא שיתפה: "החלטתי שביום הזה, במקום לשבת בבית אני אצא לעבודה. ובאמצע המשמרת, החברים של רז לצוות, המילואימניקים ואביב אלוש ואיתי תורגמן ארגנו לנו בהפתעה 'חופת שטח' משמחת ומדויקת".

"אני כל כך התרגשתי, אחרי כל השבוע הנורא שעברנו, לא זכרתי שאפשר לחייך", המשיכה לתאר. "מאז שהעליתי את הסרטון לרשתות הוא הגיע לכל מקום ואפילו לחו"ל. קיבלתי עשרות הודעות על החיוך שהצלחנו להעלות לאנשים על הפנים, על התקווה שזה נתן להם שיהיה כאן טוב בסוף".

מיטלמן העבירה מסר: "אנחנו, ועוד הרבה זוגות אחרים נתחתן ונקים כאן בית בישראל. זה יהיה הניצחון שלנו והנקמה עבור אלו שכבר אינם".

"תודה לכל העוסקים בדבר, תודה על החום והאהבה שקיבלנו בעקבות הסרטון. אני מאחלת לכל הכוחות לחזור הביתה בריאים ושלמים ושנדע ימים שקטים יותר", כתבה לסיום.