מסגד
מסגדצילום: ISTOCK

דניאל חקיקג’ו, איש דת מוסלמי בארה"ב המזוהה עם הזרם האיסלאמיסטי הרדיקלי, פונה למוסלמים החיים במדינות מערביות ומבקש מהם לגלות זהירות מפני גורמים קיצונים.

"מי שיאמר לכם לבצע פעולות טרור נגד יהודים או נוצרים במערב מנסה להוליך אתכם שולל", כתב חקיקג’ו. "התקפות מסוג זה אינן בשום פנים ואופן דומות למלחמת ההגנה העצמית הלגיטימית שמנהלים כיום המוסלמים בפלסטין".

חקיקג’ו הוסיף: "אדם המעודד אתכם לבצע התקפות במערב עושה זאת קרוב לוודאי בשליחות מנגנוני המודיעין של ארה"ב וישראל, אשר ביסודם מחויבים לציונית. הציונים הנוכלים האלה מחפשים את הצעירים המוסלמים הלוקים בנפשם או הבערים כדי שהם יבצעו את פיגועי הטרור. הפעולות האלה (ההסתה לטרור) מתבצעות באמצעות חשבונות אינטרנטיים אנונימיים".

"אין דבר המרצה יותר את המודיעין הציוני מאשר תמונות של בית כנסת או כנסיה שפוצצה או גופות שרופות של נשים וילדים יהודים ונוצרים. מנגנוני המודיעין מאוישים באנשים חולים אשר מזילים ריר למראה תינוקות מתים כדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש בתעמולה".

חקיקג’ו חתם את דבריו בכותבו: "פיגועי טרור מסוג זה אינם משרתים את האינטרסים של המוסלמים. יתירה מכך, הם אינם עולים בקנה אחד עם הערכים האיסלאמיים, אשר מעריכים את הערך של חיי אדם, כולל של לא מוסלמים. אסור לשכוח. לא כל היהודים והנוצרים אותו דבר, ורבים אינם אשמים בפשעי הציונים".