הרס בלתי נתפס
הרס בלתי נתפסצילום: אדי ישראל, פלאש 90

הטבח בשמחת תורה בישובי עוטף עזה, היה האסון הנורא ביותר לעם היהודי מאז השואה. מבצעי הטבח, ערביי עזה, הראו קבל עם כי הם מפלצות גרועות מהנאצים באכזריותם המזוויעה. אלה "הנאצים החדשים" כפי שקראו להם ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא ארה"ב.

על הכנסת לחוקק מיידית את "חוק לעשיית דין בנאצים החדשים ועוזריהם". בדיוק כמו שהכנסת הראשונה חוקקה בשנת 1950 את "החוק לעשיית דין בנאצים ועוזריהם".

חוק הנאצים החדשים יגדיר כ"נאצי חדש" את כל מי שפועל או מנסה לרצוח יהודים אך ורק בגלל שהם יהודים. מדינת ישראל תפעל לעשיית דין בכל נאצי חדש שיסגיר את עצמו לידיה. כל נאצי חדש שימשיך במאמציו להרוג יהודים יוגדר כאויב במלחמה ויושמד.

כל שטח שבו הנאצים החדשים פעלו, התאמנו, שימש בסיס יציאה או שבו הם מסתתרים, ייחשב כאזור נאצי, בדגש על רצועת עזה, וכוחות צה"ל יוכלו להשמידו מעל פני האדמה. כל הנמצא באזור נאצי חזקה עליו כי הוא מסייע לנאצים חדשים, אלא אם כן הוא הוכיח בפועל כי הוא סייע למלחמה של ישראל בנאצים החדשים, וקיבל על כך אישור מהשב"כ.

העונש שיוטל על הנאצים החדשים ועוזריהם הוא מאסר עולם ללא אפשרות חנינה או קציבת עונש, והם ייעצרו אוטומטית עד לתום ההליכים.

יורשי כל יהודי שנרצח על ידי הנאצים החדשים יהיו זכאים לפיצוי מהם או מיורשיהם ובני משפחותיהם בסכום מינימלי של 10 מיליון ₪. כל אדם שנפגע מהנאצים החדשים יהיה זכאי לפיצוי יחסי על בסיס הסכום המינימלי הנ"ל.

לנאצים החדשים ועוזריהם לא תהיה כל זכות על פי חוקי ישראל, והם לעולם לא יוכלו להיות תושבי מדינת ישראל, ויהודה והשומרון בכלל זה. לנאצים החדשים לא תהיה זכות לשכר, פיצויים, ביטוח לאומי או פנסיה כתוצאה מעבודה בישראל. כל הכספים המופקדים על שמם של הנאצים החדשים ועוזריהם (בקופות הפנסיה והפיצויים שוכבים מיליארדי ₪ על שם תושבי עזה) יחולטו לטובת נפגעי הנאצים החדשים.

החוק לעשיית דין בנאצים החדשים ועוזריהם ישלח מסר מהדהד לכל העולם כי ישראל תמגר את הנאציזם החדש עד כלותו. זה גם יצדיק את הדרישה של מדינת ישראל משאר מדינות העולם להילחם בנאצים החדשים עד חורמה.

הנאצים החדשים הם עמלק. התורה מחייבת את העם היהודי למחות את עמלק מעל פני האדמה. החוק לעשיית דין בנאצים החדשים ימגר אותם עד כלותם.