מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יעקב שבתאי, התייחס היום לעבודת הצוות המיוחד של משטרת ישראל והפרקליטות בטיפול בהסתות לטרור ובגילויי התמיכה בארגון חמאס מאז מתקפת הטרור על יישובי הדרום.

הוא ציין שלא יהיו הנחות לאף גילוי הסתה ורמז לשחקנית ומשפיענית הרשת מאיסה עבד אל-עהדי שנעצרה בחשד להסתה ומעצרה הוארך.

"אנחנו באפס סובלנות בעניין הטיפול בהסתות ואני שמח שהפרקליטות הולכת עם משטרת יד ביד בנושא הזה", הצהיר שבתאי.

לדבריו, "לא יעלה על הדעת שאחרי טבח כזה שמדינת ישראל עברה ואחרי שחיילים נהרגים, יהללו פה את חמאס דאע"ש ואותי לא מעניין אם זה אדם פשוט שמפרסם או ידוע בציבור".

מוקדם יותר הגיב יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, למעצרה של השחקנית. "כך יעשה למי שתומך בנאצים. שר הפנים חייב לשלול לה ולדומיה את האזרחות הישראלית לאלתר ולפעול לגירושם. ‏צריך להבין שהמציאות השתנתה - מה שהיה הוא לא מה שיהיה".

ב-HOT הסירו מה-VOD את הסדרה "מתים לרגע" שבה משתתפת השחקנית, "החברה מגנה בתוקף את דבריה המבחילים ותמיכתה בארגון טרור של חיות אדם שטבח בנשים, גברים, קשישים וילדים חפים מפשע. HOT מודיעה כי השחקנית לא תשתתף בשום הפקה של החברה בעתיד, ומצפים מכל גופי ההפקה והשידור לנהוג כמונו".

מאיסה עבד אלהאדי, ששיחקה בין השאר בסדרות "30 ש"ח לשעה" ו"מתים לרגע", שיתפה בין השאר פוסט המציג את הפריצה לגדר בגבול עוטף עזה וכתבה Let's Go Berlin Style

מוקדם יותר אתמול כתב השחקן עפר שכטר, ששיחק לצדה בסדרה "מתים לרגע", "מתבייש בך. תתביישי לך. גרה בנצרת, משחקת בסרטים ובסדרות שלנו ואז תוקעת לנו סכין בגב".