שלמה נאמן
שלמה נאמןצילום: ערוץ 7

ראש המועצה האזורית גוש עציון ויו"ר מועצת יש"ע שלמה נאמן מוחה על הדברים שהשמיע הערב (רביעי) נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בנוגע ל"אלימות המתנחלים".

"הופתענו לראות כי נשיא ארצות הברית ביידן שמתחילת המלחמה נצמד לאמת וצדק, בחר הערב בהצהרתו ליפול לקמפיין השקרי של בצלם ושוברים שתיקה. אדוני נשיא ארצות הברית, 'אלימות מתנחלים' היא פרי דמיונו של תעמולת שמאל סהרורי", אמר נאמן.

הוא הוסיף כי "היחידים שטובחים ורוצחים נשים וילדים הם מחבלי אש"ף וחמאס. אין הבדל בין הרצח הנורא שבוצע באסתר הורגן שיצאה לרוץ ביער בנווה צוף או בהלל אריאל בת ה-13 שנרצחה במיטתה בקרית ארבע לבין הטבח הנורא שבוצע בבארי. השנאה היא אותה השנאה, המטרה היא אותה מטרה – לפגוע בעם היהודי באשר הוא יהודי".

"לערביי ארץ ישראל כבר שנים יש מדינה פלסטינית עצמאית בעזה שסיימה את דרכה ב-7 באוקטובר. סטטוס קוו זה באמת כבר לא יחזור. יצאנו להילחם כדי שמדינה פלסטינית לא תקום שוב והיא לא תקום. אל לך ליפול לסיפורים שהם עלילות דם שקריות - חזור מדבריך ותמשיך לתמוך ללא סייג בעמינו ובמדינתנו", דברי נאמן.

מוקדם יותר אמר נשיא ארה"ב כי יש להימנע מהיתקלויות בין מתיישבים לפלסטינים על רקע המצב בעזה. "אלימות מתנחלים נגד פלסטינים ביו"ש חייבת להיפסק כעת. הם שופכים דלק על המדורה".