דנון עם משפיעני הרשת בעוטף עזה
דנון עם משפיעני הרשת בעוטף עזהצילום: דוברות

חבר הכנסת דני דנון ליווה היום (חמישי) לסיור בעוטף עזה קבוצת משפיעני רשת עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

בין המשפיעים שהצטרפו לסיור היו אבי ימיני, מרינה קוזנצובה, אסיף אלקיים, אלה קינן, אביתר עוזרי, אירה דולפין, נטע ברזני, נטלי דדון, אלה אבינדר ואינדיה נפתלי.

המשלחת ביקרה בזירת הפסטיבל ליד קיבוץ רעים שם טבחו מחבלי חמאס במשתתפים. היא סיירה גם בכפר עזה ובעיר נתיבות שם נפגשה עם ראש העיר יחיאל זוהר.

ח"כ דנון סיכם את הביקור: "הגעתי היום עם משפיעני רשת ליישובי העוטף כדי לראות את הזוועות שביצעו המחבלים המתועבים. העם מצפה מאיתנו כעת יותר מתמיד להכות באויב באכזריות, ולהחזיר לו מנה אחת אפיים".

"אני קורא לפעילי ההסברה ברשתות החברתיות שעושים עבודת קודש - שתפו עם העולם את הזוועות. אל תחסכו בפרטים. העולם חייב להבין שמה שקרה כאן יכול לקרות בכל מקום בעולם בו הטרור ירים את ראשו. היום זה אנחנו - מחר זה אתם. אנחנו לא מפחדים מהחמאס. שתפו את האמת. הצדק והמוסר איתנו", הוסיף.

נטלי דדון אמרה: "היינו היום עדים לאסון שראינו רק בחדשות. היה קשה וקשה לקלוט. ביקרנו במקומות שבהם התרחשו טרגדיות נוראיות, עם זאת, היה חשוב לנו לראות אותם באופן אישי. הסיור הזה באמת פתח את עיניי לזוועות שהתרחשו ב-7 באוקטובר".

אלה קינן הוסיפה "מימדי ההרס עצומים, הבנתי שהיה ירי והיה דם, אבל ההרס המוחלט של המבנים וכל הישובים עצמם זה משהו שלא תפסתי אותו קודם. היו בורי הריגה, כמו שואה. אין לזה הסבר אחר".