ח"כ עמית הלוי מהליכוד קורא בראיון לערוץ 7 להפנים את העובדה שישראל נמצאת במלחמה וחייבת לעסוק בדרך לניצחון מבלי לכבול את ידיה.

"אנחנו לא בסבב, אנחנו במלחמה, וחשוב מאוד שכל הדרגים יבינו שאנחנו במלחמה ולכן כללי המשחק חייבים להשתנות והכפפות צריכות להיות מוסרות. אני שואל את ראש הממשלה והרמטכ"ל למה יש עוד דלק בעזה, כשדובר צה"ל בערבית, סגן אלוף אביחי אדרי, מפרסם מצבור של חצי מיליון ליטר של דלק ומודיע שהחמאס גונב את זה מבתי החולים", אומר הלוי.

לדעתו "הדרך לניצחון היא להפציץ את מצבורי הדלק. כשאתה מפציץ אותם יש מכת חושך במנהרות, אין מדחסי אוויר והמחבלים נחנקים. הם צריכים להיחנק במנהרות ולהיות מושמדים. לשם כך, צה"ל צריך להסיר את הכפפות. מחלקת הדין הבינלאומי צריכה לקחת בחשבון שאנחנו במלחמה וזה עולם אחר, זה היה נכון במלחמת העולם השנייה וזה נכון כאן. המנהרות שמבחינת החמאס הנאצי היו אמורות להיות מלכודות מוות עבור חיילי צה"ל - צריכות להפוך למלכודות מוות עבורם".

"יש לנו עסק עם נאצים וצריך להתנהג איתם ככאלה.אם מתחבא בונקר מתחת לבית ספר או מחסן טילים מתחת לבית חולים - אלה בונקר ומחסן טילים ולא מוסדות הומניטריים. צריך לתת כמה שעות להתפנות ולפגוע בהם", הוא מוסיף.

לכן מבחינתו, ההמתנה לפעולה הקרקעית, היא צעד נכון. "כל דבר צריך לעשות בחוכמה, אין שום עניין לסכן את חיי חיילינו. זה לא סוד שהפתיעו אותנו ולא צריך ללכת מהפתעה להפתעה. אני חושב שהממשלה וראש הממשלה עושים נכון בהקשר הזה. עם חפץ חיים צריך להשמיד את האויב. את מצבורי הדלק והטילים בעזה אנחנו חייבים להפציץ לפני שחייל אחד נכנס לשם".

בימים אלה הוא פועל לנטר הסתה ברשת מצד ערביי ישראל וגילויי תמיכה בטבח של חמאס. "זה משהו שקודם כל אנחנו חייבים לעצמנו - זה העיקרון שאנחנו לא חיים יותר עם שטן נאצי. לא חיים יותר עם אנשים שכורתים איברים, עורפים ראשים ושורפים את התינוקות שלנו. לכן כל מי שמצייץ את הציוץ הכי קטן שהוא תומך בחמאס הנאצי הזה, מוציא את עצמו מכלל החברה האנושית, ובוודאי מהחברה הישראלית. הקמנו חמ"ל, חבר הכנסת משה פסל ואנוכי, שאוסף מהאזרחים ומעוד גורמים ומנטר את האנשים השטניים שתומכים בשורפי תינוקות. אנחנו נטפל בהם עד הסוף ונעביר הכול למשטרה ולפרקליטות. אנחנו לא נשקוט עד שהאנשים הללו יקבלו את עונשם המלא".