מאיר ורחל
מאיר ורחלעצמי

מסלול הכשרת מלווים רגשיים יפתח בעוד כשבועיים ההרשמה ללא עלות בלחיצה כאן>>

"דווקא עכשיו, כשנכנסים לשגרת מלחמה אני רואה היענות רבה בקרב מטפלים ומאמנים רבים, שרוצים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי בגישה פרקטית שמועילה מאוד במצבים נפשיים רבים", אומר מאיר שרפר, מייסד 'בית לתקשורת מקרבת'.

"המלחמה הנוכחית פגעה בבטן הרכה ובנפש הרגישה של כולנו, זאת קריאת חובה לכל איש ואשה שיש להם נטיה נפשית ורצון לתמוך רגשית באנשים הזקוקים לכך לבוא ולהתמקצע בתחום חשוב זה".

בשונה משיטות רבות, תקשורת מקרבת מיוסדת על תפיסת עולם עמוקה המותאמת בצורה שורשית למקורות היהודיים אך המודל המרכזי הינו אוניברסלי, פרקטי ופשוט מאוד להבנה ויישום, זו הסיבה שהגישה צוברת פופולאריות רבה גם בקהילת המטפלים ואנשי המקצוע ועם זאת יש לה ביקוש עצום גם בציבור הרחב.

לכל הפרטים על תוכנית ההכשרה לאנשי מקצוע – לחצו כאן!

איך התוכנית עובדת?

בשלב הראשון שאורכו כחודשיים וחצי לומדים את כל היסודות של התקשורת המקרבת ועושים את התרגולים במישור האישי.

זו הדרך היעילה ביותר להפנים את הדברים לעומק, וכבר בשלב זה קוצרים את הפירות ורואים איך האוירה בבית ומול אנשים קרובים הופכת לקרובה ומשמעותית.

בשלב השני שאורכו 3 חודשים נוספים הפוקוס הוא על הקליניקה עצמה גם בדרך הפרקטית והשימושית מול המטופח וגם כמובן בהדרכה מדוייקת למציאויות רבות שעולים מהשטח.

כל התוכנית מועברת און ליין בזום בצורה מותאמת למצב המלחמה בו מטפלים רבים מעדיפים פחות לנוע בדרכים.

בלחיצה כאן תראו את הסיליבוס המלא

עם מה יוצאים מהתוכנית?

מעבר לתהליך אישי עמוק ומשמעותי צוברים ניסיון רב בהטמעת הגישה וביכולת לעזור לזוגות ובודדים לצלוח משברי חיים, קונפליקטים ובעיות תקשורת עם עצמם וקרוביהם.

בנוסף לכך ישנם בונוסים משמעותיים גם בעזרה השיווקית בצורה מותאמת לאנשי טיפול ולמתאימים תינתן גם תמיכה ומעטפת בהבאת המטופלים הראשונים.

לקראת סיום ניסינו לברר עם מאיר למי מתאימים הלימודים, "הלימודים מתאימים לכל מי שרואה במאורעות השבועות האחרונים קריאת התעוררות נפשית וחפץ להיות לעזר למאות אלפי תושבים שחוו כאן טראומה נפשית ברמות שונות".

"מהניסיון באים גם אנשי טיפול ותיקים שרוצים להתרענן ולהוסיף כלי משמעותי לארגז הכלים וגם מטפלים או מאמנים בתחילת הדרך שמרגישים צורך להתמקצע יותר ולקבל עוד ביטחון לפני שהם קופצים למים" מוסיף מאיר

אם שמעתם על 'תקשורת מקרבת' ומשהו בה מעורר את ליבכם או אם חיכיתם להזדמנות המתאימה להעשיר את העולם הטיפולי שלכם.

לחצו כאן והירשמו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות