שבירת כוס בחתונה
שבירת כוס בחתונהצילום: ISTOCK

המאמנת לזוגיות גאולה מילס, משתפת כיצד הגיעה ללוות בנות לחתונה, על שיחת הטלפון המרגשת שקיבלה ועל הפאנל המרתק שהשתתפה בו יחד עם מאמנות נוספות.

וגם גאולה מסבירה למה דווקא עכשיו השליחות הגדולה ביותר זה לעזור לבנות למצוא זוגיות.

צלצול הטלפון נשא ברחבי הבית, X ביתי הקטנה רצה לענות, "אמא רוצים אותך" היא אומרת ומעבירה אלי את הפלאפון, על הקו אני שומעת את קולה הנרגש של שרי - רווקה בת 42 שאני מלווה בחודשים האחרונים בדרך למציאת זוגיות, "גאולה, את לא תאמיני, אני מתארסת" היא צועקת וסוחפת אותי בהתרגשות שלה, "אני חייבת להודות לך, זה בזכות התהליך המדהים שעברתי אצלך", אני מחייכת ואומרת לה "אפרת, כל האור היה שרוי בך בפנים, רק הסרנו את החסמים".

השיחות האלו שאני מקבלת מבחורות שזכו להתארס ממלאות אותי סיפוק כל פעם מחדש, בטח בימים כאלו שהאויבים נלחמים בנו בכל הכוח, זו זכות אדירה להיות שותפה בהקמת בתים בעם ישראל ולהמשיך את קיום העם הנפלא שלנו.

האמת שבתחילת הדרך רציתי ללמוד הנחיית הורים, כשבררתי עם חברות איפה כדאי ללמוד, נתקלתי בפרסומת של 'עומק הקשר' על תוכנית הכשרה למאמנות. החלטתי ללכת לראיון אצל נחמה ולבדוק אם זה מתאים לי. כבר במהלך הריאיון התחברתי מאוד לנחמה ולמקצוע והחלטתי להתמקצע בזה.

כיום במבט לאחור אני יודעת שזה אחד הצעדים הכי טובים שעשיתי בחיי, אני מלווה כיום בין 8 ל-10 בחורות בשבוע, וחשה תחושת סיפוק אדירה, לכן כאשר נחמה שאלה אותי אם ארצה להשתתף בפאנל מאמנות לנשים שמתלבטות האם להצטרף לתוכנית, מיד הסכמתי כי חשוב לי שעוד ועוד נשים יזכו להצטרף לשליחות העצומה הזאת של הקמת בתים בישראל.

כבר בתחילת הערב היה ניתן לחוש את ההתרגשות באוויר, בתור אחת שמכירה את משתתפות הפאנל אני יודעת שהן לא מאלה שאוהבות לעלות לשידור ולהיחשף מול כולן, ובכל זאת הערב הן כאן, כי הן יודעות כמה חשוב שעוד נשים יצטרפו לשליחות האדירה של הקמת בתים בישראל במיוחד בתקופה הזאת.

רוצה להיות שותפה בהקמת בתים בישראל? זה הצעד הראשון>>

את הפאנל פתחה שרהלה סתו, מאמנת בכירה ומבוקשת: "אני נחשפתי ממש במקרה לתכנים של נחמה, וראיתי שמדובר בתכנים ממש משמעותיים לרווקות. בתור מנהלת מדרשה היה חשוב לי להעביר לבנות את הידע העוצמתי הזה, אז הזמנתי את נחמה להעביר סדנאות במדרשה. התגובות הנלהבות עוררו בי רצון ללמוד את התחום לעומק, אז פניתי לנחמה ואמרתי לה שתפתח בית ספר ואני אהיה התלמידה הראשונה, ומאז הכל היסטוריה".

גם אני (גאולה מילס) שיתפתי את התובנות שלי על ליווי רווקות "ללוות בנות בזמן הכי קריטי להן בחיים זה פשוט ממלא אותך בתחושת סיפוק מיוחדת, הלב מתרחב כל פעם מחדש כאשר בחורה שליוותי נכנסת מתחת לחופה. כיום אני אני נהנית מאוד מהשילוב הקסום בין שליחות לבין מקצוע שמאפשר לי לעבוד מהבית ובשעות נוחות לי, כך אני מנהלת קליניקה ומלווה כ-10 בחורות בשבוע"

המאמנת מנוחה ידלר התחברה לפאנל באמצע פגישה שערכה עם זוג "דבר ראשון אני מתנצלת על העיכוב לפאנל, פשוט הגיע אלי זוג לייעוץ עזרה ראשונה" אומרת מנוחה ומספרת כיצד היא הגיעה לתחום של אימון רגשי לזוגיות "בתור אחת שהייתה מייעצת לחברות ושכנות בטיפים על דייטים ומה שמסביב, רציתי להתמקצע בתחום, הלכתי ללמוד ב'עומק הקשר' ולאט לאט נכנסתי לתחום, כיום אני יכולה לומר שאני פשוט חייה את החלום, אני עוסקת בתחום שאני מאוד אוהבת, זה סיפוק אדיר לעזור לבנות להקים בית וגם פרנסה מכובדת."

רוצה גם ליהנות משילוב של שליחות ופרנסה? הירשמי עכשיו לפגישת אבחון ללא עלות>>

שרהלה מאזינה לדברים בקשב רב ומוסיפה "התוכנית עשתה לי שינוי בהמון רבדים בחיים, תקופת הלימוד הייתה תקופה מרתקת, בזכות הכלים שלמדתי גיליתי תגליות מסעירות על עצמי. זה מדהים שבאתי לקבל כלים על מנת לעזור לבנות להתחתן, וקיבלתי כלים שעזרו לי באופן אישי לצמוח ולגדול. כבר במהלך התוכנית הרגשתי רצון בוער להעביר את מה שלמדתי הלאה, אז התחלתי להעביר סדנאות בהן שילבתי את הכלים שלמדתי והתוצאות היו מדהימות. כיום אני משלבת בין הנחיית סדנאות לבין ליווי אישי של כ-8 בנות בשבוע"

מנוחה משתפת "אני למדתי מגוון גדול של קורסים בחיי, אבל לצערי לא עשיתי עם זה כלום. לכן כשהתחלתי את תוכנית עומק הקשר ואמרתי לבעלי שאני רוצה לעסוק בזה, הוא חייך ואמר, זה רק תחביב לא מקצוע אמיתי. כיום הוא נפעם לראות איך הקמתי קליניקה וכיום אני מלווה כ-7 בנות בשבוע".

את הפאנל סיימו בוגרות המכון, עם מסר לנשים שמתלבטות האם להיכנס לתחום האימון הרגשי. "אני בהחלט מבינה את הספקות" אומרת שרהלה "מדובר גם בהשקעה כספית גדולה וגם בצורך להשקיע זמן בתוכנית, אבל הסיפוק שמגיע כשאת רואה בחורה שהייתה מעוכבת, ובזכות הליווי שלך היא עומדת מתחת לחופה שווה כל הון שבעולם. לכן אני ממליצה למי שמתלבטת לקבוע ראיון עם מייסדת המכון הגב' נחמה ביטקובר, בראיון נחמה תבדוק לעומק האם התחום מתאים לה או לא"

בואי להכיר את השיטה שעזרה ל-1,200 בנות להתחתן >>

מנוחה אומרת באופן נחרץ, "כל מי שמחפשת מקצוע המשלב שליחות וסיפוק יחד עם פרנסה ברווח, אני ממליצה בחום להצטרף לתוכנית. זו תוכנית הכשרה מושלמת עם ליווי צעד צעד עד להצלחה."

ממש לפני שאני מסיימת את הפאנל יש לי מסר חשוב לנשים שנמצאות בזום "גם מי שבסופו של תהליך לא תרצה לעסוק בתחום האימון הרגשי, עדיין אני ממליצה לה בחום להצטרף לתוכנית. הכלים שהיא תקבל בתוכנית ישנו לה את החיים, יהפכו אותה לרעיה יותר טובה, לאמא יותר טובה, לחברה יותר טובה. אפשר לומר ללא ספק שהבחירה בתוכנית ההכשרה של 'עומק הקשר' הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי בחיים".

רוצה גם את לזכות להיות שותפה בהקמת בתים בישראל? דווקא עכשיו זה הזמן להצטרף לשליחות הגדולה ולעזור לבנות ישראל להקים בתים.

הירשמי עכשיו לראיון - ללא עלות, עם מייסדת המכון הגב' נחמה ביטקובר ובואי לעשות את הצעד הראשון שלך למקצוע המשלב בין שליחות לפרנסה>>