לוחמי צה"ל ברצועה
לוחמי צה"ל ברצועהצילום: דובר צה"ל

"חמאס הוא לא שולט על עזה אלא עזה חושב חמאס. ... העזתים הלכו לבחירות, ובאופן דמוקרטי בחרו בחמאס.

... כל הלוחמים בעזה הם ילדים של עזתים. כל הפקידים של חמאס בעזה הם ילדים או הורים של עזתים. כל המחנכים בבתי ספר שדוגלים בחמאס, הם עזתים. לכן זאת תנועה רעיונית בעזה ולא איזה שלטון או חייזרים שירדו מהירח ועכשיו שולטים ביד ברזל על עזה." (אליהו יוסיאן, מומחה לאיראן, ראיון לאלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" 20.10.23).

" אף אחד לא יכול להגיד לי, לי אישית, שנולדתי שם שגדלתי שם, למדתי בבית הספר אף אחד לא יגיד לי שהרוב אזרחים שהם בסדר. אני אעשה להם טובה אולי אחוז אחד, 99% שהם אנשים של טרור ... אני למדתי בבית הספר, חנכו אותנו להרוג יהודים שהיהודים לקחו את האדמה של הסבא שלכם, מי שהורג יהודי נכנס לגן עדן הוא שהיד,... כולם שמה רוצחים. ... כל בית יש מחבל. אני אומר הכי אמיתי, שאנחנו עדיין לא עושים את העבודה כמו שצריך, כוח!, כל השנים מ -97 אני אומר "כוח", הם מבינים רק שפה אחת, כוח". (דור שחר, גדל כערבי בעזה, התגייר וחי בישראל, ראיון בערוץ 12, 26.10.23).

במשך יותר מ – 50 שנה השב"כ, צה"ל, המוסד והממשלה מכרו לציבור את האשליה שבעזה חיים שני מיליון ערבים שוחרי החיים הטובים, שרק רוצים לחיות בשקט, בשלוה ובשלום עם ישראל. הקונספציה שהם פיתחו היא שרק ארגוני טרור הם "הרעים" ואילו כל שאר תושבי עזה הם "הטובים". זו היתה הקונספציה ההזויה שהתנפצה בפנינו ב – 7 באוקטובר 2023, באסון הקשה ביותר לעם היהודי מאז השואה.

ההוראות של הממשלה לצה"ל לחסל את "היכולות הצבאיות והשלטוניות של החמאס" הן הוראות "ליברליות" המסכנות את חיילי צה"ל ללא כל יעד, תועלת או הצדקה. הבעיה בעזה היא לא עשרות אלפי חיילי החמאס אלא שני מיליון תושבי עזה. הם הנאצים החדשים והם מקדישים את חייהם לחיסולנו. החמאס הוא רק קבלן החיסולים שלהם.

את כל זה לא מבינים נתניהו, גלנט, גנץ, איזנקוט וכל ראשי צה"ל והשב"כ לפני אסון עוטף עזה, וגם לא יבינו בעתיד. הערכים שלהם הם "ליברליים". הם לא מדברים ערבית ולא מבינים ערבים. לכן הם נכשלו ב – 7 באוקטובר והם ייכשלו בכל מערכה נגד הערבים. ב"ליברליות" שלהם הם אינם כשירים לנהל מלחמה בעזה.

ה"נכבה" הכריעה את מלחמת העצמאות. אלמלא ה"נכבה", שהיה גירוש מוחלט 95% ממיליון הערבים שישבו בארץ ישראל בתחילת מלחמת העצמאות, לא היתה קמה מדינת ישראל ולא היתה שורדת. אנשי הפלמ"ח הבינו את זה, וגירשו קרוב למיליון ערבים מאלפי כפרים בכל הארץ, כשהם הורסים את הבתים עד עפר. בערים הוחרמו הבתים של הבורחים על ידי "רשות הפיתוח" ויושבו בהם יהודים. ה"נכבה" שינתה את המאזן הדמוגרפי של מדינת ישראל הצעירה משני שליש ערבים ושליש יהודים, ל - 90% יהודים ו – 10% ערבים. ה"נכבה" הצילה את המדינה ואת היהודים בישראל מכיליון והשמדה.

"נכבה 2" תנצח את ערביי עזה. כיום ניתן לבצע את ה"נכבה 2" בעזה במהירות רבה. פשוט להרוס את כל הבתים ברצועת עזה. פלוגת די-9 שתשטח את כל המבנים ברצועת עזה ועוד גדוד הנדסה שיוריד את רבי הקומות. בשטח שיפונה יוקם פארק ה – 7 באוקטובר לזכר הנרצחים בטבח עוטף עזה. ניתן גם להקים שם ישובים ישראליים כי ההתיישבות הוכחה בחיונית לשמירת הביטחון באזור שמסביב לה.

ל"נכבה 2" יש הנמקה בטחונית ברורה. בפחות מ – 10 ק"מ שמשתרעים בין שדרות, כיסופים ושאר ישובי עוטף עזה לבין הים, לא ניתן להבטיח את ביטחון היהודים אם ישבו שם שני מיליון נאצים חדשים. האסון ב- 7 באוקטובר, רצח עם לכל דבר, מוכיח את זה בכל פרמטר אפשרי. מעבר לכך, וכפי שהוכח שוב ושוב, רק התיישבות ישראלית יכולה להגן על מדינת ישראל מפני הטרור, הטילים והנאצים החדשים. ועל כן בשטח שיפונה יוקמו ישובים ישראלים שייקראו על שמות הנרצחים באסון ה- 7 באוקטובר.

ל"נכבה 2" יש גם הצדקה מלאה בדיני המלחמה. כאשר מכל שטח ברצועת עזה ממטירים על אזרחי מדינת ישראל טילים, הרי שכל רצועת עזה היא בסיס צבאי שניתן, חוקי וראוי להשמידו, וזה עוד מבלי להתייחס לעיר המנהרות שבנו מתחת לכל רצועת עזה. מטר הטילים על כל ערי המרכז והדרום הם הרבה מעבר לנדרש כהצדקה המשפטית להריסה ושיטוח מוחלט של רצועת עזה על כל המבנים בה.

בשלב הראשון על ישראל לשטח את החצי הצפוני של הרצועה, כולל את העיר עזה ופרבריה, בית חנון, בית להיה עד נחל עזה. לשטח לחלוטין עד עפר ואפר. כך גם יתגלו המנהרות אשר פתחי היציאה והאוויר שלהם ייסתמו בבניינים ההרוסים. בשלב השני, יש לשכנע את האמריקאים והאירופים ללחוץ על המצרים ליישב את תושבי עזה בצפון סיני. מצרים נמצאת על סף פשיטת רגל. ישוב מחדש של הפלסטינים בצפון סיני יזרים למצרים עשרות מיליארדי דולרים ויציל את כלכלתה. למעשה אין למצרים ברירה אם היא אינה רוצה לפשוט את הרגל ולהתדרדר לכאוס כלכלי. בשלב השלישי נהרוס את דרום הרצועה עד וכולל חאן יונס ורפיח.

"נכבה 2" היא הפחד הגדול ביותר של כל הערבים – בישראל, ביהודה והשומרון, בעזה, בירדן ובמצרים. הקללה הנוראה ביותר לערבי היא – יחרב ביתך. תמורת ביתו ואדמתו הוא מוכן להקריב את חייו, כלומר הריסת ביתו גרועה עבורו ממוות. ועל כן המראה של עזה ההרוסה כמגרש ענק אחד, תשלח את המסר הטוב ביותר לכל הנאצים החדשים החולמים על טבח ביהודים. ישראל תהרוס את ביתך, כפרך ועירך.

זה גם המסר הטוב ביותר שישראל יכולה לשלוח לנסראללה. אם על כל מטח טילים נהרוס כפר שיעי, מהר מאד המטחים ייפסקו.

חברי "קבינט המלחמה" של ישראל כנראה שאינם מבינים את הנדרש לניצחון בעזה. הם מדברים "ליברלית" ו"הומניטרית" על "חיסול יכולות שלטוניות וצבאיות" של החמאס, אשר לא יועילו כי מהר מאד יצמח חמאס חדש. חברי קבינט המלחמה לא מבינים ערבית, ערבים, כוח, אכזריות או ניצחון אמיתי על אויב. אין להם שום תכנית מה לעשות בעזה לאחר "השמדת היכולות הצבאיות והשלטוניות של החמאס". ועל כן הם מובילים אותנו בהכרח לכישלון.

"נכבה 2" היא הניצחון היחיד, הנכון, המרתיע והצודק על נאצים החדשים בעזה על ידי העם בישראל.