רס"ל (מיל') ידידיה אליהו, בן 25, מקרני שומרון, לוחם בגדוד 8170 של חיל ההנדסה הקרבית, נפל בקרב ברצועת עזה, כך הותר בכניסת השבת לפרסום.

יגאל להב, ראש מועצת קרני שומרון, כתב "בלב כבד ליווינו בצהריים את נציגי צה”ל לרעייתו מיתר לקבלת הבשורה המרה על נפילתו בקרב של ידידיה אליהו הי”ד, אב ל 2 ילדות קטנות ומקסימות. ידידיה תושב שכונת רמת גלעד מזה כחצי שנה.

בן הרב יורם אליהו משכונת קריית משה בירושלים. למד בישיבת ההסדר צפת. גוייס למילואים מהיום הראשון לפתיחתה. איש אשר רוח בו, אוהב תורה ואוהב את העבודה. אנו מחבקים את החיילים ואת משפחת אליהו המורחבת. הַרְנִינוּ גוֹיִם עַמּוֹ כִּי דַם עֲבָדָיו יִקּוֹם וְנָקָם יָשִׁיב לְצָרָיו וְכִפֶּר אַדְמָתוֹ עַמּוֹ. בשורות טובות, ישועות ונחמות בקרוב".

סמ"ר ים גלס ז"ל
סמ"ר ים גלס ז"לבאדיבות המשפחה

במקביל הותר לפרסום שמה של סמ"ר ים גלס, בת 20, ממודיעין-מכבים-רעות, תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, נפלה בקרב בשמחת תורה, יום פתיחת המתקפה על ישובי הדרום.

ראש מועצת מודיעין מכבים רעות חיים ביבס, כתב "אחרי חודש של חוסר ודאות התבשרנו היום בכאב גדול על פטירתה של סמ”ר ים גלס בת 20, תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות. נפלה ב7.10.23 בקרבות בעזה. בשמי ובשם כל תושבי מודיעין מכבים רעות אני משתתף מעומק הלב בצערה הכבד של המשפחה".