עד שמחת תורה, השיח המקטב וההפגנות הצעקניות מילאו את חיינו, כעת בשעת מלחמה על קיומינו, התווסף הצורך הקיומי בהחזרת תחושת ההגנה והביטחון בגוף ובנפש, ונשאלת השאלה מה עושים?

כאן ניתן לראות את כל הפרטים על תוכנית ההכשרה >>

"יש בי פחד, שעל אף חווית האחדות העוצמתית שמתגלית לעיננו כעת, כשהמלחמה תיגמר נחזור לדפוסי התקשורת הרגילים והמוכרים שמובילים לקיטוב וריחוק" משתף בכנות מאיר שרפר, מלווה ומכשיר זוגות ומטפלים בגישת תקשורת מקרבת

"מצד שני, אני מאמין בכל ליבי שעם כל הקושי, דווקא כעת מוכשרים הלבבות וכבר ניתן לראות את הצמא והכמיהה של אנשים רבים לקבל כלים של חוסן נפשי בנוסף לשיח ודרכי תקשורת המבוססים על כנות, אוטנטיות וכבוד הדדי.

תקשורת מקרבת נותנת מענה אפקטיבי במיוחד ל2 הנושאים הללו, גם למקום הרגשי והנפשי וגם לרובד התקשורתי .

וזו הסיבה שהחלטנו שתוכנית ההכשרה לאנשי טיפול תיפתח בזמנה ביום שלישי הבא - 14/11

סיבה נוספת שמאיר מציין, קשורה לכך שבשנים הקרובות יציפו את הקליניקות של אנשי הטיפול והייעוץ רבבות אנשים, שיחפשו תרופה ומזור לפחדים ולמשבר האימון שפקד אותם וייצטרכו כלים שמשלבים בין עולם הנפש לביטוי ודרכי תקשורת מבוססות אימון וכנות.

"אני צופה שמי שיקפוץ למים ויפנים כעת את השפה המקרבת יוכל לעזור משמעותית לאנשים וזוגות רבים והקליניקה שלו תהיה גדושה ומשגשגת".

הנה הצצה לשיחה עם אביבה, מטפלת שהצטרפה לתוכנית, השיחה עם אביבה שהתקיימה לפני סוכות הייתה מרגשת במיוחד, היא גרה באחד הקיבוצים בצפון הארץ ומטפלת שנים רבות, לפני אמירת שלום היא שיתפה שכל כך כואב לה לראות את השיח המרחיק שפושה בכל חלקה אפשרית בקיבוץ, בבית, מול ילדיה ובן זוגה ו... באיזה שהוא מקום גם בינה לבין עצמה.

בכנות עם זעקת לב היא שיתפה שלדעתה זה מגיע למקום כל כך יסודי של קיום והיא כבר לא יכולה להסתכל על זה מהצד..

ובו במקום היא נרשמה למסלול ההכשרה: 'תקשורת מקרבת למטפלים'

לחצו כאן והצטרפו לאביבה ולשאר חברי הקבוצה האיכותית שכבר נרשמו >>

ולסיום, לשאלת רבים: האם זה נכון שמי שנרשם מקבל שנה נוספת חינם??

"כן, ההצלחה שלכם חשובה לנו" אומרים מאיר ורחל.

"התהליך עצמו בנוי בצורה מאוזנת בין הלמידה, התרגול, וההטמעה בכל הרבדים, אך כיוון שאנו מודעים לכך שלכל אחד יש זמן וקצב מותאמים ללמידה והפנמה של הדברים.

כדי שיהיה לכם יותר ביטחון ורוגע נפשי שבטוח יש זמן מספיק לעבור תהליך עמוק ולהשתמש באוצר התקשורת המקרבת בכל המובנים: מול עצמכם, בבית, במקום העבודה ומול מטופלים

החלטנו להעניק לכם את האפשרות הזאת. ותוכלו בשמחה להצטרף למחזור נוסף ולעבור את התהליך שוב.

כאן רואים את כל הפרטים עם כל ההטבות - לחצו כאן >>