ספידייט 252
ספידייט 252צילום: פרויקט 252

האם זה הזמן לדבר על דייטים עכשיו? מתאים בכלל להיפגש כשהמצב כל כך רגיש ומורכב? האם לצאת לדייטים ולחשוב על אהבה כשבחוץ מלחמה ויש חטופים והרוגים?

"המון מחשבות מתרוצצות בימים אלו אצל מחפשי זוגיות, וזו באמת תקופה מבלבלת אבל דווקא כשחיילנו נלחמים על החיים - יש תביעה מכל אחד מאיתנו להוסיף חיים בעולם", אומר צוריאל גביזון - יזם פרויקט 252, "וצריך לדעת שדווקא עכשיו צריך להרבות במאמצים של הוספת חיים, דווקא בתקופה של מלחמה".

זו הסיבה שבפרויקט 252 יזמו את הזום-ספידייט הענק שיתקיים במוצ''ש הקרוב (חיי שרה). במסגרת הסשן, מחפשי הזוגיות יוכלו להיפגש בתוך שעה אחת עם 6-7 בני זוג פוטנציאליים, בלי לצאת מהבית.

להרשמה מהירה>>>

אז איך זה עובד? נרשמים ללא עלות, ממלאים משוב עם הפרטים האישיים והנתונים המועדפים עליכם בפרטנר (גובה, השקפה דתית, מקום בארץ, וכו'). ומכאן - אלגוריתם מיוחד יוצר לכל משתתף לוח זמנים בין כל ההצעות הרלוונטיות עבורו, ובערב הספידייט - פשוט נפגשים דיגיטלית בתוכנה ייעודית. כל 'דייט' נמשך 7 דקות, ולאחריו אפשר למלא משוב האם יש פוטנציאל או לא. במקרה ויש מאצ' משני הצדדים, המערכת מקשרת ביניהם וממשיכים מכאן לדייטים האמיתיים.

"מניסיון של אירועים אחרים שערכנו, למעלה מ-50% מהמשתתפים מוצאים לפחות התאמה אחת, ומאות מאצ'ים נוצרים בפחות משעה. זה מרגש לקבל בכל פעם מחדש כל כך הרבה בשורות על זוגות שהכירו בזום ספידייט שהבשילו לאחר מכן לחתונה והקמת בית", מסכם צוריאל גביזון.

כאמור, הזום ספידייט יתקיים במוצ''ש הקרוב (חיי שרה, כ''ז חשוון 11.11) בשעה 20:00, להרשמה והשתתפות לחצו כאן.