התושב שהותקף
התושב שהותקףללא קרדיט

תושב גוש עציון שעשה את דרכו על הכביש הראשי בסמוך ליישוב מעלה עמוס, נתקל בערבים שהתגודדו בצידי הכביש ורגמו את רכבו באבנים כשחלף על פניהם.

התושב, פרק מרכבו וביצע ירי באוויר באמצעות הנשק הארוך, אלא שלפתע הגיחו מבין עצי הזית כ-20 ערבים נוספים שהסתתרו שם והתחזו למוסקים שהחלו להכות אותו באלימות קשה וניסו לחטוף את נשקו.

התושב שפונה לבית החולים שערי צדק, סיפר: "נסעתי ממעלה עמוס לכיוון תקוע והבחנתי בצד הדרך בעשרה ערבים שרעו עדר צאן של 20 כבשים ליד הכביש. זה מיד החשיד אותי ונדרכתי, ובאמת רגע אחרי שחלפתי על פניהם חטפתי מטר אבנים".

"פרקתי מהרכב וביצעתי ירי באוויר כדי להבריח אותם ואולי לנסות לתפוס את אחד המחבלים, אבל אחרי שני כדורים נהיה לי מעצור בנשק. פתאום הגיחו מתוך מטע הזיתים הסמוך 20 ערבים ששהו שם מבעוד מועד כשהם מתחזים למוסקים, והחלו לפרק אותי באלות ואבנים".

"חטפתי אבן אחת שפתחה לי את הראש, אבל המשכתי להתאבק איתם על הרצפה ולשמור על הנשק שלא יצליחו לחטוף אותו", הוסיף ותיאר התושב את רגעי הלינץ'".

עוד אמר: "ברגע האחרון הגיע למקום תושב אחר עם אקדח שהצליח להדוף אותם, וכמה רגעים אחרי הגיע גם צבא למקום. פוניתי לבית חולים ואני כאן כרגע, מתאושש מהלינץ'. אם התושב הזה לא היה מגיע ברגע האחרון לא הייתי כאן היום".

"זה פשוט טירוף שלמרות שקורה עוד פיגוע ועוד פיגוע, עדיין מאפשרים לערבים למסוק ליד ישובים וצירי תנועה ראשיים. אתם לא רואים שהם מנצלים את זה לטרור? כמה עוד דם אתם צריכים שיישפך? אני אומר את זה בצער, אבל זה נראה שהשגרה של הערבים יותר חשובה לאלוף הפיקוד מאשר החיים שלנו".