מדריך חדש
מדריך חדשעומק הקשר

לא מעט בנות מרגישות שהמלחמה עצרה הכל. ואיך אפשר להתחתן ככה, מי באמת פנויה לזה? ומי רלוונטי בכלל, לא כולם בעזה?

(ספויילר? לא!)

במכון 'עומק הקשר' יוצאים בימים אלו בבשורה משמחת לציבור מחפשות הזוגיות במגזר, במכון הוציאו לראשונה מדריך מיוחד למבקשות זוגיות

"המדריך נכתב על סמך ניסיון של שנים" מספרת מייסדת המכון המאמנת נחמה ביטקובר "אחרי שבסייעתא דשמיא בחסדי השם העצומים זכינו ללוות מעל 1,200 בנות לחופה, ריכזנו את שבעת החסמים המרכזיים שאיתן מתמודדות רווקות בדרך לחתונה"

"הכמיהה להתחתן בוערת בלב של בנות רבות. במיוחד בימים אלו." משתפת ביטקובר "זה פשוט כואב לראות את התסכול של בנות שלא מבינות למה הן לא מוצאות חתן, לכן החלטנו לעשות מה שאנחנו יכולים - ולצאת במדריך שנותן מענה לחסמים על מנת שכל בת תוכל לזהות מה החסם שעוצר אותה בדרך לחופה."

המדריך '7 בום' מלווה בתרגילים מעשיים ליישום מיידי "לא מדובר בתאוריות" אומרת נחמה "אלא בתובנות שהגענו אליהם תוך כדי עבודה אישית עם בנות אלפי שליווינו, בסיום כל פרק נתנו תרגיל מעשי כדי שבנות שקוראות את המדריך יוכלו לראות שינוי מעשי"

לאורך המדריך המושקע נותנת נחמה מגוון ענק של כלים ותובנות חשובות שמטרתם שיעזרו לבנות להבין מהן אבני הדרך שיצטרכו לעבור כדי להגיע ליעד הנכסף של חתונה מאושרת. בין שלל הנושאים המדוברים במדריך אפשר למצוא נושאים כמו איך למגנט אלייך הצעה שתתאים לך בדיוק, כיצד בונים ביטחון וערך עצמי גבוה, לחשוף את הפחדים הפנימיים מחתונה ולנטרל אותם כדי שלא ינהלו אותך ואיך להיות רצויה ונחשקת.

לרגל השקת המדריך החליטו במכון 'עומק הקשר' להעניק אותו ללא עלות, כך שכל בחורה שחפצה להתחתן תוכל לקבל לידיים את התובנות שעזרו למעל 1,000 בנות להקים בית ולהיות נשואות באושר, ולהשתמש בהן על מנת לקצר את הדרך לחתונה בסייעתא דשמיא. בין אלו שמורידות את המדריך, יהיו מי שיקבלו גם שיחת אימון חינם.

לחצי כאן והורידי עכשיו ללא עלות את המדריך '7 בום - 7 הסודות שעזרו למעל 1,000 בנות להגיע לחופה!'