עוטפים את נשות המילואימניקים
עוטפים את נשות המילואימניקיםצילום: תקומה

אמש יצאו בארגון תקומה, שמנהל כבר יותר משלושה יוזמות מוצלחות במלחמת חרבות ברזל, ביוזמה נוספת ומרגשת – עוטפים את נשות המילואימניקים.

המיזם החדש, יסייע לנשים שבעליהן גויסו למילואים במלחמה והם נותרו לבד עם הילדים.

לתרומה לנשות המילואימניקים לחצו כאן >>>

מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל" נשות החיילים, הקבע והמילואימניקים מתגלות כגיבורות יום אחר יום. הן אלה שנשארו מאחור למען עם ישראל, כבר מעל חודש, ונושאות בנטל הבית, בעול הכלכלי ובגידול הילדים.

זה לא פשוט, בכלל. בתקומה החליטו להרים את הכפפה ולסייע לאותן נשים גיבורות. המיזם עובד כך שככל שהסכום שיתרם גבוה יותר - תזכה משפחת הלוחם לפינוק גדול יותר – החל ממשחק לילד ופינוק לאישה וכלה בארגז מלא בכל טוב לכבוד שבת קודש.

בארגון מספרים כי דקות אחדות לאחר פרסום הקמפיין כבר החלו לקבל פניות רבות מלוחמים ואנשי מילואים שהתרגשו מהמיזם ומהדאגה לאותן הנשים. אחד מהבעלים מסר: "תודה רבה לכם. כל הכבוד על המחשבה על הנשים הלוחמות האמיתיות!".

בתקומה מסרו: "הנשים האלה רוב הזמן לבד. ביום יום הן לבד. בשבת הן לבדן. הן מתמודדות עם האתגרים הגדולים של ניהול הבית כשהבעל לוחם בחזית. בלילות הן מתפללות ומחכות לו שישוב. אנחנו חייבים להיות שם בשביל אותן נשים ובשביל הילדים שמחכים לאבא שיחזור מהמלחמה. מיזם תקומה 2023 מזמין אתכם לקחת חלק במיזם המבורך. כל שקל שיתרם יסייע לתווי קניה חבילות מזון ומשחקים עבור משפחות החיילים!".

לתרומה לנשות המילואימניקים לחצו כאן >>