"טרור לאומי -מיני"
"טרור לאומי -מיני"צילום: iStock

בארגון להב"ה, בו נאבקים במשך שנים ארוכות בתופעה של הטרדות ומקרי אונס של נשים יהודיות בידי ערבים, אומרים כי המלחמה שפרצה בשבת השחורה, מוכיחה את מה שאמרו בארגון שנים - אחת ממטרות האויב היא ביצוע פגיעות מיניות על רקע לאומני.

בלהב"ה אומרים כי "כולנו נחשפנו לעדויות המחרידות כיצד מחבלי החמאס, יחד עם המון צמא דם שחבר אליו בעזה לביצוע הטבח, ביצעו גם שורה של מקרי אונס מזעזעים בנשים, נערות וילדות. הם לא עשו את זה במקרה, זה היה חלק מהפקודה שהם קיבלו. הם הגיעו כדי לטבוח ולאנוס".

"במשך שנים אנו נאבקים בתופעה הזו של הטרור הלאומיני. אנו קוראים לה 'הטרור המושתק', כי במשך שנים מנסים לטאטא את התופעה הזו ולטעון שהיא לא קיימת, שאין דבר כזה אונס על רקע לאומני, כשלמעשה ניסו להתעלם מהבעיה. מחבלי החמאס הוכיחו שהאויב הערבי רואה בפגיעה בבנות שלנו חלק מתכנית הלחימה שלו בנו - מבחינתם אונס של בחורה יהודיה הוא כמו פיגוע", אומר בנצי גופשטיין מנכ"ל להב"ה,

בלהב"ה מביעים תקווה כי הזוועות שאירעו יעלו את המודעות הציבורית לנושא: "באויב מעזה אנו נלחמים, אבל האויבים מבית, לא שוקטים על שמריהם. אנו קוראים לציבור, ובפרט להורים לצעירות, לחברות ולחברים, לפקוח עיניים ולהיות ערים לכל סכנה או מקרה חשוד. אנא דווחו לנו על כל מקרה חשוד".

דווקא עכשיו תורמים למען כבוד בנות ישראל https://nedar.im/SxTR