זיוה מאיר
זיוה מאירצילום: ערוץ 7

לקראת סגירת ההרשמה לתוכנית ההכשרה המקיפה לאנשי מקצוע, מטפלים ומאמנים בגישת תקשורת מקרבת, מנחת ההורים הוותיקה זיווה מאיר משתפת בסרטון קצר וייחודי איך היא נחשפה לתקשורת המקרבת ומהו הדבר המשמעותי שתקשורת מקרבת מפתחת אצל כל מי שלומד ומתרגל אותה.

"למדתי עשרות כלים וגישות וכולם מדברים על חיבור לעולם הרגשות ועל החשיבות שלהם בפתרון קונפליקטים במערכות יחסים" אומרת מאיר ומוסיפה:

"תקשורת מקרבת היא בין השיטות הבודדות שחשתי שנותנת באמת כלים פרקטיים לעשות זאת, מאיר שרפר, בעל ניסיון רב ומומחיות מיוחדת להעביר את הדברים בחן ובדיוק. ממליצה לכל איש טיפול וייעוץ להנות מתוכנית יסודית זו".

ביום שני הקרוב, ר"ח כסליו (14/11) תסתיים ההרשמה ובקישור כאן ניתן להירשם לקבלת פרטים ושיריון מקום – לחצו כאן

תוכנית ההכשרה מותאמת לאנשי טיפול מכל הגוונים: מטפלים רגשיים, פסיכולוגים חינוכיים, יועצים, מאמנים, שרוצים להעשיר את עולמם הפנימי בכלי מקצועי, פרקטי ויעיל לסוגים רבים של מקרים וחוויות אישיות ובינאישיות ודרכי התקשורת המיטיבים במקרים אלו,

ויותר מכך גם אנשים שעוד לא התנסו בפועל בעולם הטיפולי ויש להם את הכישרון הפנימי וחפץ הלב לעזור ולהיות מקצועיים יותר במתן אוזן קשבת ברגעי משבר יקבלו בתוכנית ההכשרה את הביטחון להתעסק עם עצמם והקרובים להם בכל מה שקשור לתקשורת בינאישית וריפוי מערכות יחסים.

לפרטים מלאים על לימודים והכשרה בשיטה – לחצו כאן!

מתלבטים? לחצו כאן לבירור ובדיקת התאמה.

בשיתוף מאיר ורחל שרפר, בית לתקשורת מקרבת