מחשוב ענן לעסקים
מחשוב ענן לעסקיםצילום: Freepik

מחשוב ענן – מה זה למעשה?

מחשוב ענן הינה שיטת גישה למידע, למערכות תוכנה ולשירותים ממוחשבים, הפועלת על בסיס רשת האינטרנט ובאמצעות יישום וניצול של תשתיות ענן (“Cloud”).

שיטה זו דוגלת ביישום טכנולוגיית הענן המהפכניות, המאפשרות אחסון, גישה ושינוע של נתונים ושימוש ביישומים ממוחשבים דרך צינור תקשורת מרוחק. במקום לאחסן, להציב ולהציג את כל המידע והתוכנות על מחשב אישי, או בתוך שרתים שביסוסם במיקום הארגון עצמו, המחשב פועל בשרתים מרוחקים מבוססי ענן ומופעל דרך רשת האינטרנט. המידע המאוחסן בשרתים אלו מאובטח ללא רבב, וכמו כן, נגיש דרך כל מכשיר הפתוח לרשת האינטרנט (מכשיר חכם, טאבלט, לפטופ, מחשב נייח וכד').

יתרונות השיטה המהפכנית

בעבר, ארגונים נאלצו להקנות ולתחזק מערכות אשר בוססו על פני תשתיתות פיזיות שהכילו שרתים ותוכנות. כיום, מיקום השרתים מתאפשר גם מרחוק, תוך מתן גישה במהירויות חסרות תקדים של שינוע, העלאת והורדת נתונים. למחשוב הענן יתרונות רבים, החל מאבטחתו, דרך שינוע הנתונים ועד לנגישותו חסרת הרבב. להן היתרונות הבולטים שקוצרים עסקים ממחשוב הענן:

נגישות מכל מקום, בכל זמן

ניתן לגשת למחשוב הענן מכל מכשיר, בכל זמן, מכל מקום. יתרון זה מאפשר למנהלי ולעובדי העסק להתחבר ולעבוד ביעילות לסביבת מחשוב הענן, גם מחוץ למשרד ובשעות לא סדירות או רגילות. עם גישה זו, ניתן להבטיח פעילות רצינית ומתמשכת, מה שמשפר את גמישות פעילות העסק בהיבטים של זמן ומיקום.

מהירות אופטימלית לשינוע נתונים

בעזרת ניצול טכנולוגיות מודרניות מהפכניות כמו הסיב האופטי, וכמו כן, תשתיות שינוע נתונים על פני רשת האינטרנט במהירות אופטימלית וזהה להורדה והעלאה, עסקים יכולים להוביל למקסימום תפוקה במינימום זמן. יתרון זה מוביל לזמינות וזריזות של ביצוע תהליכים עסקיים, בין אם בהיבט של שימוש במחשוב הענן לניצול תוכנה או בהסתכלות על הכלים השונים שנגישים במהירויות שיא, בהעלאה ובהורדה כאחד.

אבטחת ענן – הגנת סייבר חסרת תקדים

הגישה המודרנית לאבטחת מידע מאפשרת הגנה הרמטית בסביבת הענן. בעבר, כל תשתית שהיא הייתה פתוחה ופגיעה להתקפות סייבר ולכוונות זדוניות של גניבת ושליפת נתונים. כיום, אבטחת הענן פועלת בגישה אבסולוטית – יישום שיטות כמו ניטור בזמן אמת, מניעת התקפות מוכרות, אבטחת מידע מראש והשוואת נתונים של נותני השירות, מובילות לעבודה מול חברת " נביוס ישראל " נטולת חשש או סיכונים.

חסכון משאבים כלכליים

אבטחת מידע, תחזוקה, בניית ויישום של תשתיות פיזיות במיקום העסק גוררות הוצאות כספיות משמעותיות – על עובדה זו אין עוררין. שיטת מחשוב הענן המהפכנית חוסכת את הוצאות אלו וממזערת אותן. במקום לשלם על כלל המכלול, להתמודד עם "כאב הראש" שנגרר איתו והתסכול שיכול להיווצר ממנו תידרשו לשלם מחיר קבוע לחברת "נביוס" בלבד. על כן, לא מפתיע כי עסקים רבים בוחרים להתקדם אל עבר מחשוב הענן, ומוותרים על הגישה הישנה של יישום ותחזוק תשתיות פיזיות לכלי מחשוב שונים – כולל תוכנות, מאגרי נתונים וכו'.

גישה לטכנולוגיות חדשניות

היות וכל שצריך בכדי לנצל את מחשוב הענן זה אך ורק גישה לאינטרנט, ניתן לנצל כל טכנולוגיה, חדשה וישנה, בכל שלב של רכישת שירותי מחשוב הענן. לעולם לא תידרשו לשדרג את הטכנולוגיה שעל פניה תבססו את הפעילות הממוחשבת שלכם. את עדכונים אלו נבצע בעצמנו, ועל כן, כל שתצטרכו לעשות זה להמשיך ולרכוש את שירותי מחשוב הענן לעסק שלכם – לא יותר ולא פחות, בכדי להמשיך ולנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר הפתוחות בשוק, היום, מחר או בעתיד הצפוי.

גישה לטכנולוגיות חדשניות

היות וכל שצריך בכדי לנצל את מחשוב הענן זה אך ורק גישה לאינטרנט, ניתן לנצל כל טכנולוגיה, חדשה וישנה, בכל שלב של רכישת שירותי מחשוב הענן. לעולם לא תידרשו לשדרג את הטכנולוגיה שעל פניה תבססו את הפעילות הממוחשבת שלכם. את עדכונים אלו נבצע בעצמנו, ועל כן, כל שתצטרכו לעשות זה להמשיך ולרכוש את שירותי מחשוב הענן לעסק שלכם – לא יותר ולא פחות, בכדי להמשיך ולנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר הפתוחות בשוק, היום, מחר או בעתיד הצפוי.

מחשוב ענן לעסקים: המהפכה הטכנולוגית שמשנה את פני דרכי העבודה

עם התפתחות הטכנולוגיה הבלתי פוסקת שקורה בעשורים האחרונים, מחשוב הענן הפך לכלי חיוני לעסקים מכל גודלם – החל מעסקים קטנים, כולל חברות בסדרי גודל שונים ועד לארגונים בנפחים בין לאומיים. כלי זה מוביל מהפכה טכנולוגית שמשנה את כללי המשחק בשווקי העבודה בכל קצוות העולם, עובדה זו אינה מפתיעה. מחשוב ענן נוצר ומוקד במטרה לשפר את הפרודוקטיביות של עסקים שונים בכל העולם, לחסוך בהוצאות תשתית, ולאפשר גישה גמישה ומעודכנת לנתונים ולכלים בזמן אמת, בכל מקום. בכדי לרכוש שירותי מחשוב ענן איכותיים, חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין מבוסס, כלים רלוונטיים ויחס אישי ואופטימלי לשוק בו העסק פועל. כאן אנו בנביוס נכנסים לתמונה.

מחשוב ענן עם "נביוס ישראל"

אנו בנביוס מציעים שירותי מחשוב ענן במגוון חבילות שונות ומשתלמות. צורת ההסתכלות שלנו ייחודית, ממקודת מטרה, ובבסיסה עומדת ההבנה בצורך הגודל והלא נגמר בהנגשת חידושים טכנולוגיים לעסקים מכל הגדלים, בפרט בשוק הישראלי. אנו פועלים בכדי להציע את השירותים האידיאליים והאופטימליים ללקוחותינו, תוך שמירה על התאמה אישית בהיבטים כלכליים ואישיים – עוד על כך בהמשך.

למה לרכוש שירותי מחשוב ענן מנביוס?

כפי שצויין לעיל, אנו בנביוס שואפים להנגיש לעסקים המבוססים בשוק הישראלי טכנולוגיות חדישות, כלים רלוונטיים לייעול העסק ועל כן – בנינו את צורת העבודה שלנו בדרך ייעודית למתן השירותים הטובים ביותר ללקוחותינו. החל מביסוסנו בשוק הישראלי, דרך שירותינו העומדים בסטנדרטיים בין-לאומיים ועד להתאמה אישית ייחודית ותפוקתית – אנו מציעים ערך מוסף שנפרס על פני רבדים רבים. להלן כמה מהסיבות המובהקות לרכישת שירותי מחשוב ענן מנביוס ישראל:

  • אבטחת מידע וענן ברמה בין לאומית: כחברה בעלת שם בין לאומי, אנו בנביוס מתהדרים ביכולתנו לספק ללקוחותינו אבטחת מידע, אבטחת ענן והגנת סייבר בסטנדרט בין לאומי. היות ושיטות העבודה שלנו נשאבות מהשווקים שבשאר העולם, אנו מצליחים לספק הגנה הרמטית מתקיפות סייבר, נסיונות פריצה וסכנות אבטחה בסביבות ענן.

  • התאמה אישית לשירותי ענן, בחיוט אופטימלי לעסקים בשוק הישראלי: אנו בנביוס ישראל מציעים את שירותינו לקהל הרחב בצורת עבודה שדוגלת בהתאמה אישית. בין אם בהיבט כלכלי, בהיבט טכנולוגי או בהיבט מעשי – אנו נדאג להציע את החבילה האופטימלית ללקוחותינו, שתכלול את הכלים שהוא צריך, את השירות האידיאלי עבורו ואת הפריוילגיה לשלם אך ורק על האחסון שבו הוא משתמש – לא שקל יותר.

מיקום החברה בביסוס בישראל - שירותי לקוחות ותמיכה טכנית בשפה העברית: כחברה שביסוסה בשוק הישראלי, אנו מסוגלים לתת שירות רלוונטי ותואם ללקוחותינו שמבוססים בשוק הישראלי.

ראשית, שירות הלקוחות שלנו מתנהל בשפה העברית כנקודת פתיחה. שנית, אנו מבינים את צרכי לקוחותינו, היות וצוותנו נבחר מהשוק הישראלי, בהתייחסות לצרכיו. לבסוף, אנו דואגים לספק ללקוחותינו חווית שירות לא פחות ממושלמת – אנו דואגים לשפר ולעדכן את מתן השירותים שלנו על בסיס קבוע, בנאמנות ובהישגיות.