קפה למען החטופים
קפה למען החטופיםצילום: יחצ

בקבוקי הקפה הקר הממותגים love, coffee עוברים בימים אלו שינוי עיצובי ומתעטפים בתמונות החטופים.

מאחורי היוזמה הזו עומדת בעלות המותג ירדן קסוטו בושל וליאור אקרמן, בשיתוף מטה החטופים. "הבחירה לשנות את הבקבוק נעשתה מתוך תחושת הזדהות עמוקה עם החטופים ומשפחותיהם", מסבירות ירדן וליאור. "זו המלחמה של כולנו וזו הדרך שלנו להביע את דאגתנו להשבתם".

והן מוסיפות: "רצינו לשמור את הנושא בראש סדר העדיפויות, ליצור שיח וליצור השפעה בדרך שבה אנו יכולות. בחרנו לעטוף את בקבוקי הקפה כך שבפעולה שגרתית ופשוטה של הכנת המשקה או לגימת הקפה של הבוקר, תמונת החטופים תישאר אתנו ותלווה אותנו במחשבות.

לדבריהן, התגובות שקיבלו מלקוחות היו תומכות וחמות, הם הופתעו והצטמררו. התמונות של החטופים על בקבוק הקפה מעוררות שיח, משמרות את הסיפורים של כל אחד ואחת ומזכירות לכולנו שהחזרה שלהם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות.

״שינוי הבקבוק היא מחווה של סולידריות שנותנת לכולנו כוח להמשיך את המאבק״, הוסיפו. 

את הקפה הקולד ברו Cold Brew הייחודי, שמיוצר בחליטה קרה, מקבלים על מפתן הדלת בבקבוק זכוכית של ליטר, בתוך שקית נשיאה מרשת לשימוש חוזר מוקדם מוקדם בבוקר.

יוזמה זו מצטרפת ליוזמת שעת ה"קפה עם סשה" שנועדה אף היא לשמר את המודעות למצוקת החטופים, וכעת, כאמור, מעטרים את בקבוקי הקפה תמונות החטופים, בתקווה שנזכה לשובם במהרה.