צירי פרייס, מגישת הפודסקט לילדים 'InKredible Kids', יזמה בתחילת המלחמה אמירת תהילים משותפת עם מאזיניה - שהפכה למיזם יומי ענק תחת הכותרת "צבא התהילים" ומתקיים מדי ערב דרך ה'זום'.

פרייס מספרת לערוץ 7 כיצד נולד הרעיון. "כששמענו על המצב בישראל היינו מאוד עצובים. חשבתי על כך שיש הרבה ילדים ששומעים את הפודקסט שלי והחלטתי לומר איתם תהילים בכל ימות השבוע בשעה שש בערב. בהתחלה היו משתתפות מאה או מאתיים משפחות וזה הלך וגדל והיום מדי ערב מתפללות איתנו יותר מאלף משפחות".

מאז שהתרחב הפודקסט, משתתפים בו גם רבנים בכירים מארה"ב, זמרים ואפילו חיילים מישראל. "אנחנו מספרים לילדים את מה שמתרחש - אבל לא את כל הפרטים. צריכים להסביר להם שאנחנו בעת צרה - ולא רק לעם ישראל - אלא כל היהודים בעולם. אמא אחת סיפרה לי שבתה בת החמש אמרה לה: 'אם את רואה שאני בוכה - אל תדאגי. אני בוכה על החיילים'. זו התחושה שכל הילדים מרגישים עכשיו".

"אנחנו זקוקים עכשיו לתפילת הילדים", היא מוסיפה. "סיפרתי לילדים - וגם רבנים וזמרים כמו אברהם פריד ואוהד מושקוביץ שהיו אורחים שלנו- דיברו איתם על ההשוואה לסיפור פורים שבו המן רצה לאבד את כל היהודים. אחד הרבנים סיפר שמרדכי התפלל עם כל הילדים ואז הכל התהפך לטובה".

צבא התהילים ממשיך להתרחב ולצד הילדים מצטרפים גם ההורים ובני משפחה אחרים. "ההורים גם לוקחים חלק. אני רואה איתנו משפחות שלצד הנכדים נמצאים גם סבא וסבתא, אבא ואמא, וכולם עוצרים את החיים בשש כדי להתפלל יחד. כותבים לי: 'וואו, הילדים שלנו כל הזמן עם התהילים, והם כל כך גאים במה שהם עושים'".