כנס פרויקט 252
כנס פרויקט 252צילום: יח''צ

נדמה שאין אדם במדינה שלא נפגע בצורה כלשהי מטבח ה-7 באוקטובר והמלחמה שנגררה אחריו.

גם למחפשי זוגיות רבים צפות שאלות הקשורות במציאת זוגיות בעת הזאת. האם מתאים בכלל לצאת לדייטים כעת? האם להתחיל קשר עם בחור שיש סיכוי שיגוייס למילואים? וכן הלאה.

"התשובה שלנו לשאלות האלו היא: בוודאי שכן", קובע צוריאל גביזון - מייסד פרויקט 252." דווקא בזמן שהכל כל כך כאוטי ונראה שכולם עסוקים בשכול, בחורבן ובהיעדר חיים - התשובה שלנו היא להרבות חיים! למצוא אהבה, לבנות עוד משפחה ובית בישראל. להמשיך חיים ולהילחם על הבית זה הניצחון האמיתי כנגד אלו שרוצים להשמיד אותנו''.

בעקבות גל הפניות והשאלות על הדרכים הנכונות למצוא זוגיות בתקופת המלחמה, פרויקט 252 הרים את הכפפה ויזם כנס וירטואלי ענק שיעסוק בשאלות שעל הפרק. בכנס - "נלחמים על הבית", ישתתפו מיטב המרצים שיאירו את הנושא מכיוונים שונים.

הרב שמואל אליהו, הרבנית רחל בזק ובעלה, ומנחת ההורים הפופולרית גלית גלבוע, שאיבדה את הארוס שלה במבצע חומת מגן לפני כעשרים שנה.

"צריך לזכור שדווקא בעתות משבר יש הזדמנויות מעולות לשינוי אמיתי. חלק גדול ממציאת זוגיות תלוי ביכולת שלנו לאמן את עצמנו לזוגיות ולהשתחרר מחסמים שכובלים אותנו ולא נותנים לנו להתקדם, וזה בדיוק התהליך שאנחנו עושים בפרויקט 252 שאת תכנית החורף שלו נחשוף בכנס.

כאמור, הכנס יתקיים ביום שני (י''ד כסלו, 27.11) במשדר זום בשידור חי. להרשמה ללא עלות לחצו כאן.