מפגש מרגש התקיים בחצר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד בין צוות המסוק מטייסת 124 יחד עם רופא, פרמדיק ולוחם מיחידה 669 שהצילו את חייו של שוהם, לוחם גולני, לפני מספר ימים לאחר שנפצע קשה בעזה.

ב-2018 שוהם ומשפחתו נפצעו במהלך חופשה בתאילנד בתאונת דרכים, שוהם שבר את הירך וקיבל פרופיל 64, נלחם להתגייס כלוחם לאחר שקיבל פרופיל נמוך בשל תאונת הדרכים טרם גיוסו.

עם תחילת המלחמה פעל שוהם עם יחידתו בתוככי עזה, שם נפצע בשעת בוקר כשהגיח מה'נמר' הממוגן והוא נפצע מפגיעת צלף חמאסי.

שוהם זכה לטיפול בשטח וחולץ בידי יחידת החילוץ 669, שפעלו תוך סיכון בזירה שבה פעלו עדיין מחבלי החמאס. הוא פונה ל'אסותא' לאחר שקיבל שתי מנות דם במסוק, וחייו ניצלו. השבוע התקיים מפגש מרגש בבית החולים בין שוהם לבין צוות החילוץ.

"אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות הרפואי שטיפל בי במסירות מרגע הפציעה ועד עכשיו, הרופאים והפרמדיקים בשטח, 669 וטייסת 124 המדהימים והצוות הרפואי. ההתאוששות איטית אבל מבטיחה, הכוח שלי לקום כל בוקר מהמיטה ולהמשיך בתהליך זה למען המשפחה והחברים שלא מפסיקים לתמוך ולדאוג לי, אותם אנשים שהצילו אותי וממשיכים להציל חיים בעזה, חבריי לגדוד שצולחים כל משימה וחותרים למגע בכל רגע נתון ובסוף גם תוקעים דגל של גולני בקצה.הפעם המלחמה פגשה אותי במשמרת שלי ואני שמח שהיה לי את הזכות לבצע את תפקידי במלחמה כי בסופו של דבר אין לנו ארץ אחרת".