לימור סון הר מלך
לימור סון הר מלךצילום: ערוץ 7

מערכון של "זהו זה" בכיכובו של גידי גוב עורר סערה ברשת וגולשים רבים תקפו לאחר שח"כ לימור סון הר מלך הוצגה בו בצורה מבזה.

במערכון, המשודר בתאגיד, מגלם גידי גוב את דמותה של ח"כ סון הר-מלך כשהוא לועג לסגנון הדיבור שלה בוועדה בכנסת מול משפחות החטופים.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הגיב: "לקחת אלמנת טרור שבעלה נרצח מול עיניה כשהיא בהריון ומול ילדיה הקטנים ולצייר אותה בדמות מנותקת שלא מבינה כאב של משפחות החטופים, והכל בשביל דקה של הומור לא מצחיק וממומן מכספי האזרח הישראלי. נמוך ועצוב".

ח"כ צבי סוכות הגיב: "לימור שיתפה בכאב הכי אישי שלה בפיגוע הנורא שעברה בו איבדה את בעלה ועל זה עושים סאטירה. גועל נפש".

ח"כ מיכל וולדיגר כתבה: "מעבר לפגיעה באישה יקרה שנפצעה קשה בפיגוע כשהיא בחודש השביעי להריונה! מעבר לפגיעה באישה שאיבדה את בעלה באותו אירוע והובלה לבית החולים שם ילדה את בתה מוקדם מאוד מן הצפוי. מעבר לכל זאת, נוטף מהמערכון הבוטה הזה שנאה, הסתה, פילוג ושיסוי. למה? אני שואלת את עצמי למה ומהיכן כל הרוע הזה".

הגולש אייל זיו תקף: "מתכוונים לח"כ השכולה שבעלה נרצח לה מול העיניים, שהרוצח שוחרר בעסקת שליט ושגורשה מביתה באכזריות. טינופות!!!"

גולש בשם דודי ילוב הוסיף: "ככה כספי המס שלי הולכים למימון של זבל והסתה ושל פילוג ושיסוי. להקיא".

אחד הגולשים עקץ: "בסה"כ הגיוני... למה לא ללעוג לאלמנה שבעלה נרצח על ידי רוצח ששוחרר בעסקת שליט?! מה כבר יכול לקרות? זה לא שמשוחררי עסקת שליט יזמו והוציאו לפועל את הטבח ב 7.10".

גולשת אחרת הוסיפה: "וואו, כמה חדשני, יורדים על חברי כנסת מהימין (והפעם מככבת אלמנת טרור, מקוריים שכמוכם!), ומתייגים אותם כחסרי לב ציניים שאכפת להם רק מהכיסא. באמת, איך לא שמענו את זה קודם".