יהונתן רוזנהק
יהונתן רוזנהקצילום: יח"צ

האתגרים החברתיים של הילדים הם מקור חשש ודאגה עבור הורים רבים. כשהילדים שלנו נתקלים בתופעות כמו שיימינג, הצקות ואיומים מצד חברים - אנחנו מרגישים את הכאב שלהם ורוצים להגן עליהם. למרבה הצער, לא תמיד יש לנו את האפשרות להיות שם ולהגן עליהם בזמן אמת.

"אני מאמין לגמרי שהילדים יכולים ללמוד להתמודד עם האתגרים האלה בכוחות עצמם", מצהיר יהונתן רוזנהק מ'ניידת החלומות'. "ילד יכול להרגיש אהוב וחזק מבפנים, גם כאשר הילדים סביבו מאתגרים אותו, כל עוד יש לו את הכלים הנכונים ואת התמיכה מההורים. ילד שהולך בעולם בתחושת ביטחון שהוא ראוי וטוב, זה משפיע על כל תחומי חייו: בלימודים, עם חברים, במשפחה ובהמשך גם במעגל העבודה".

יהונתן רוזנהק, שעבר חרם בעצמו בתור ילד, יודע בדיוק מה מרגישים הילדים ומה יכול לעזור להם להתרומם ולהתעודד. כעת, יוזם יהונתן את המפגש המיוחד שהולך לגלות לילדים את הסוד: איך להפוך את האתגר למקפצה קדימה ואיך להיות מגנט של חברים. "כל המיזם הזה נולד בעקבות נתונים לא מעודדים על ריבוי מקרה חרמות בכיתות הלימוד", כואב יהונתן את המצב. "במפגש הזה אני שואף להצליח לגרום לילדים להבין שהכוח להתמודד נמצא אצלם בפנים, לתת להם כלים לחזק את הביטחון העצמי שלהם ולצמוח מהקשיים"

יהונתן טוען שכל מה שצריך זה לתת אמון בילדים שלנו: "אם אנחנו נאמין בהם -הם יאמינו בעצמם!

נלמד אותם איך להרגיש ראויים וטובים בזכות עצמם, ללא תלות בסביבה. נלמד אותם למצוא את הכוחות שקיימים בתוכם, ולהפוך למעיין נובע של כוחות ותעצומות נפש.

יהונתן מקיים שידור לייב מיוחד ביום רביעי הקרוב, ט"ז כסלו (29.11) בשעה 18:00, כדי לחלוק את הידע שלו, לספר, להקשיב, ולהיות שם בשביל הילדים שלנו. ביחד נלמד איך להיות מגנטים חברתיים, איך להתחזק מבפנים ולהרחיב את מעגל החברים שלהם.

מוזמנים להצטרף למשדר המיוחד לילדים "איך להיות מגנט חברתי". המפגש הזה הוא לא רק על איך להיות מגנט חברתי, אלא גם על איך להיות מגנט לחיים טובים ומאושרים. זהו מפגש שמטרתו לעזור לילדינו להתמודד עם האתגרים שהחיים מציבים בפניהם, להתמודד עם הקשיים, ולהתפתח לאנשים שמאמינים בעצמם.

המפגש ללא עלות, אך יש להירשם מראש כאן >>