ג'יג'י חדיד
ג'יג'י חדידצילום: רויטרס

ממשיכה בהסתה השקרית: הדוגמנית האמריקאית-מוסלמית, שמנצלת את מעמדה על מנת לתקוף את ישראל ברשתות החברתיות, שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה טענות כי ישראל קוצרת איברי פלסטינים.

חדיד שיתפה סרטון של משתמשת בשם Umme Murtaza שביקשה מעוקביה "לצפות בסרטון המטריד הזה, שבו פקידי בריאות הודו שהרשויות הישראליות קצרו איברים של פלסטינים מתים במשך שנים ללא הסכמתם של פקידי הבריאות".

חדיד, המחזיקה ב-79 מיליון עוקבים באינסטגרם, הציגה לאחר מכן סרטון משנת 2015 של מאירה וייס, אנטומית ופרופסור לסוציולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים, שדנה בקצירת איברים במסגרת כתבת תחקיר של אורלי וגיא ששודרה ב-2014 בערוץ 10.

בסרטון נטען כי המכון לרפואה משפטית באבו כביר קצר איברים מאסירים פלסטינים שנעצרו על ידי כוחות ישראליים.

הסרטון שהעלתה חדיד זכה לביקורות חריפות מצד גולשים, שהאשימו אותה בהפצת עלילות דם חדשות.

"ג'יג'י חדיד תמיד הייתה זבל, אבל זו כבר עלילת דם אנטישמית נבזית. צריך להשליך אותה מכל חוזה וסוכנות", כתב אחד הגולשים. גולש אחר הוסיף כי "ג'יג'י חדיד הגיעה לשפל חדש".

יומיים לפני שיתוף הפוסט על קצירת איברים כביכול שמבצעת ישראל, שיתפה חדיד פוסט אינסטגרם על עסקת חילופי השבויים בין ישראל וחמאס, בו נכתב כי "ישראל רואה בכל פלסטיני 'טרוריסט', כל אדם התומך בזכויות הפלסטינים 'אנטישמי', וכל יהודי המתנגד לפעולות הממשלה בתור 'שנאה עצמית'. אז כולם משקרים וטועים חוץ מישראל?! אם זה לא היה כל כך מרושע ומטריד, זה היה קומי".