חתונה
חתונהאיסטוק

משדר הדרכה מרתק למבקשות זוגיות עם המאמנת נחמה ביטקובר, 'ניסים ונישואים' - ששת העקרונות שעזרו ל-1,300 בנות להתחתן ויעזרו לך למצוא זוגיות ולחסוך זמן ואנרגיה יקרים על דייטים מיותרים.

המשדר יתקיים ביום חמישי (14.12) בשעה 20:00. ההשתתפות - ללא עלות.

לרגל חג האורים יוצאת נחמה ביטקובר, מי שנחשבת כיום לאחת ממאמנות לזוגיות המובילות בארץ, במשדר מיוחד לרווקות, בו היא חושפת לראשונה את ששת העקרונות שעזרו ל-1,300 בנות לשבור חסמים ולהגיע לחופה.

"חג חנוכה זהו זמן מושלם להכניס את האור לעוד בתים בישראל" אומרת נחמה "במהלך 16 השנים האחרונות ליוויתי מאות בנות, שהתמודדו עם אתגרים שונים בדרך לזוגיות, יחד סללנו מפת דרכים ובחסדי השם הן זכו להקים בית"

הירשמי עכשיו למשדר המיוחד שיתקיים ביום חמישי ב' טבת 14.12 ב-20:00 בזום, ללא עלות:

במשדר ההדרכה החגיגי 'ניסים ונישואים' שיתקיים ביום חמישי 'זאת חנוכה' 14.12 בשעה 20:00 תשתף הגב' נחמה את הכלים העוצמתיים שעזרו למאות בנות, להתחבר לעוצמה הפנימית שלהן, לחזק את ההערכה העצמית, לזקק את הרצון ולמצוא את בחיר ליבן.

כיום יש שלל אתגרים איתן מתמודדות מבקשות זוגיות, יש כאלו שמתמודדות עם יובש הצעות, ויש כאלו שיש להן ים הצעות אבל בכלל לא מתאימות לשאיפות והרצונות שלהן. יש בחורות שחשות שיתוק, פחד, וחוסר אונים כל פעם שהן יוצאות לדייט, ויש לא מעט בנות מרגישות שהמלחמה עצרה הכל.

אין בכלל פניות לחשוב על זוגיות. מה שגורם לתחושת הבדידות להתעצם בימים אלו. במשדר הקרוב תדריך נחמה ביטקובר מה הן התובנות לפיהן צריך לפעול כדי להתמודד עם האתגרים ולהגיע לחופה בפרק זמן סביר.

בחורות רבות מרגישות שהן לבד במסע לעבר הקמת בית, לכן החליטו במכון 'עומק הקשר' ליזום את המשדר המיוחד, כדי להיות לצד הבנות בשלב החשוב בחייהן - המסע המרגש להקמת בית. הגב' ביטקובר מצהירה "אני בטוחה שבחסדי השם תצאו מהמשדר עם הבנה עמוקה יותר של עצמכם, ומפת דרכים ברורה לקראת נישואים מוצלחים".

במהלך המשדר תחשוף נחמה לראשונה מיזם חדש וייחודי שהולך לשנות את עולם הרווקות בישראל. כמו כן הכינו במכון 'עומק הקשר' הפתעה ייחודית - מופע פלייבק מלא הומור ומשחרר.

אז אם גם את רוצה לשמוע את העצות שהועילו להמון בנות בדייטים, ליצור קשר נכון, ולהגיע להצעת נישואין שתיגמר ב"כן" : ) ואם את רוצה להכיר את ששת העקרונות שעזרו למאות בנות להקים בית הירשמי עכשיו למשדר המיוחד שיתקיים ביום חמישי ב' טבת 14.12 ב-20:00 בזום, ללא עלות

כנס ניסים ונישואין

יח"צ