חתונת הבזק
חתונת הבזקצילום: באדיבות המשפחה

במושב מחולה בבקעת הירדן נערכה אמש חתונה ללוחם מאורס שבעקבות הפסקת האש קיבל שחרור מעזה והחליט לקבוע חתונה למחרת.

התאריך המקורי של החתונה היה לפני כשבועיים ונקבע כבר לפני כמה חודשים, אלא כשהגיע התאריך המקורי החתן שהינו לוחם בחטיבת הנח"ל היה בלחימה בתוך עזה ולכן החתונה נדחתה מאז לתאריך לא ידוע.

שלשום בעקבות הפסקת האש, החתן קיבל שחרור ויצא מעזה, ותוך כמה שעות הוחלט לקבוע את החתונה ליום למחרת. מהר מאוד המשפחה והחברים התגייסו להרמת אופרציה שלימה של הפקת חתונה בסיועם של תושבי מחולה ובראשם צעירי הישוב בתגבור נערים משדמות מחולה ומקיבוץ מירב.

במהלך החתונה של החתן אלקנה, תושב קיבוץ מירב, והכלה שרה, תושבת שבות רחל, נרשמה התרגשות רבה ודמעות של שמחה נמהלו בדמעות של עצב, כאשר חלק גדול מהאורחים הגיעו לחתונה היישר משירות המילואים או השירות הסדיר.

במהלך החופה נשאו תפילה לרפואת הפצועים, לניצחון מוחלט על החמאס והחיזבאללה, לשחרורם המהיר של החטופים ולחזרה לגוש קטיף. החתן אמר במהלך החופה שבשמחת החתונה הזאת שמחים יחד אתנו כל הנופלים במערכה הזו והחתונה מקדשת את זכרם.

את החופה הנחה הרב איתן צוקר רב החתן ורב הישוב מירב. הרב משה חי בהרב, ראש ישיבת רמת השרון, בה למד החתן בירך גם הוא בחופה. את הברכה החמישית בירך דוד אמיר, תושב מירב שבנו שילה יוסף הי"ד לוחם בגבעתי נהרג בהתקלות מול מחבלים סמוך לישוב קדומים בחודש יולי האחרון. "שילה הי"ד היה חבר מאוד קרוב של החתן אלקנה", מספר אחד מבני המשפחה.

ריקודים בחתונה
ריקודים בחתונהצילום: באדיבות המשפחה
כסא כלה בחתונה
כסא כלה בחתונהצילום: באדיבות המשפחה