בימים שכולנו מחפשים אופטימיות ותקווה, התאחדו הזמרים והיוצרים ישי לפידות, מוטי וייס, חיים פורטל ודיוויד טויב לביצוע מחודש של השיר "ביום ההוא" של הזמר והיוצר חיים פורטל - שיר שמקבל בימים אלו משמעות יתרה וחזקה ומתאר את נבואות אחרית הימים בצורה מוחשית ואמונית.

באווירת האחדות האופפת את כל חלקי עם ישראל בארץ ובתפוצות, הזמר והיוצר ירון בר בסינגל חדש "חיבורים".

את המילים כתב האדמו"ר מפיאסצנה - הרב קלונימוס קלמיש שפירא זצ"ל. כשעל הלחן ר' מנחם תעיזי ז"ל שהיה מורה ומחנך ועסק בקירוב לבבות וחיזוק בני נוער שנשבו בקסמו ובדרכו הייחודית. ר' מנחם ז"ל היה מהציירים והמאיירים פורצי הדרך במגזר החרדי והוציא ספרי קומיקס רבים שהפכו לרבי מכר, את התשלום שקיבל בחר לתת למי שחשב שצריך יותר ממנו... כתב והלחין שירים רבים אותם היה שר במפגשים עם בני נוער.

בחודש כסלו תשע"ג השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה כשהוא בן שלושים וארבע שנים בלבד.

הזמר והיוצר משה חליפה בסינגל חדש המספר את סיפורה של התקופה. השיר 'לא אירא רע' מתאר את סערת הרגשות שפקדה כל אחד מאיתנו החל מבוקר שמחת תורה. האסון הכבד והשבר הנוראי ולצידם ההבנה שהדבר היחידי שמחזיק אותנו כעת הוא האחדות בעם ישראל, "כשאהבת חינם שורה בינינו, ה' משיב פניו אלינו".

את המילים והלחן כתב משה חליפה, ועל ההפקה המוזיקלית יהודה בן משה. הקליפ המרהיב המלווה את השיר מורכב מיצירה של עם ישראל בקריעת ים סוף, בביצוע האמנית חיה חליפה, רעייתו של משה. השיר 'לא אירא רע' מבקש להציע מעט נחמה בימים טרופים אלו.

הזמר והיוצר אביעד דרף משחרר סינגל חדש וקצבי - "עם ישראל חי" , מלא באנרגיות ושמחה כדי להרים את המורל של כולנו ועם מסר של אחדות ואהבת חינם. את השיר כתבו והלחינו אביעד ובנו חסד דוד, העיבוד וההפקה המוזיקלית של אפי שיינר.

משה קרישבסקי, בנו של המתופף הירושלמי המיתולוגי פסח קרישבסקי, יצא לאחרונה לדרך עצמאית כזמר חתונות וכעת הוא חובר לזמר יואלי קליין לסינגל חדש ומרענן.

הלחן הוא ניגון טאנץ ירושלמי עתיק המקובל כאחד מניגוני ריקוד ההורה המפורסם, הניגון מושר גם דרך קבע בחצר הרשב"י במירון. "בילדותי", מספר משה, "בשב''ק כשהיה סעודת שבע ברכות היה דודי שר את הלחן הזה עם המילים 'ירוויון מדשן ביתך ונחל עדניך תשקם'".

נמואל משחרר ביצוע חדש ומיוחד לתקופה "Comme Toi" יחד עם קליפ מרגש ובסטייל רוק יחודי, העיבוד וההפקה המוזיקלית של דני אבידני.

"כבר כמה שנים שרבים מכם שואלים אותי מתי אבצע שיר בצרפתית, כעת יש לי את העונג לבשר לכם שהחלום הזה מתגשם! אני נרגש להציג בפניכם ביצוע שהולחן בצניעות רבה, כדי לעורר כאב של תקופה שחשבנו שנגמרה, אבל לצערי חיינו אותה מחדש" הוא אומר.

ולסיום, הזמר יששכר דרור מארה"ב משחרר ווידאו קליפ לשירו "לא מפחדים" מתוך אלבום הבכורה שיצא לפני מס' חודשים, השיר מקבל משמעות עמוקה יותר בימים אלו.