פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

פרוייקט 252 מוציא לדרך שוב את האירוע שגרף הצלחות רבות - "זום הספידייט" הגדול.

"זה אירוע היסטורי", אומר צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "לאחר יותר מעשרה אירועים מוצלחים כאלו שקיימנו בעבר, בהם הצלחנו להפגיש מאות פנויים ופנויות להיכרות ראשונית, הבנו דבר אחד - זה עובד. אירוע הספידייט בזום נותן הזדמנות משמעותית למציאת זוגיות"

האירוע הקרוב יתקיים במוצ"ש הקרוב, פרשת מקץ (12.16) בשעה 20:00 באמצעות מערכת מיוחדת של חברת corona crush. המערכת בנויה על אלגוריתם חכם שסורק את מאגר הנתונים הענק ומביא לכל אחד מהנרשמים רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית ליצירת שידוך לפי טופס ההרשמה.

התהליך עצמו מתחיל בהרשמה לאירוע (ללא-עלות) שלאחריה ממלאים שאלון עם הפרטים האישיים ופירוט של הנתונים המועדפים בפרטנר. לאחר מכן האלגוריתם החכם של המערכת יוצר לכל משתתף לוח זמנים בין כל ההצעות הרלוונטיות עבורו ובערב הספידייט פשוט נפגשים דיגיטלית.

כל דייט אורך כ-9 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, מקבלים שני הצדדים את הפרטים להמשך היכרות :).

הקונספט הייחודי של הפרויקט אשר מקצר משמעותית את הדרך למציאת זוגיות, הוא למעשה מה שמאפשר את הצלחתו המסחררת. אז אם אתם מחפשים אהבה - אתם חייבים להיות שם.

כאמור במוצא"ש הקרוב (16.12), יוצא לדרך אירוע 'זום-ספידייט' הגדול בישראל מבית פרויקט 252.
להרשמה לאירוע ללא-עלות לחצו כאן >>