פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

אחרי הכנות רבות, פרויקט 252 מוציא לדרך את אירוע הזום-ספידייט הגדול בישראל!

"זה הולך להיות אירוע היסטורי", אומר גבי דניאל מנהל התוכן בפרויקט. "זה משהו שלא נראה כמותו בארץ, יותר מ-1,000 מועמדים עם 7,000 דייטים בתוך שעה. אני אומר לבעלי אולמות תתכוננו למבול של חתונות בעזרת ה".

האירוע יתקיים במוצ"ש הקרוב (16.12) בשעה 20:00 דרך הזום עם מערכת מיוחדת של חברת corona crush. המערכת בנויה בנויה על אלגוריתם חכם שסורק את מאגר הנתונים הענק ומביא לכל אחד מהנרשמים רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית לפי טופס ההרשמה.

בערב האירוע כל אחד מהנרשמים ישב מול הזום ויצא לסדרה של דייטים כאשר כל דייט אורך כ-9 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, הם מקבלים את הפרטים להמשך היכרות :)

"מדובר על קונספט ייחודי שמקצר משמעותית את הדרך לאלפי מחפשי זוגיות למצוא את בחיר ליבם." מוסיף גבי דניאל. "במקום לצאת לדייט אחרי דייט, לבזבז כספים ולהתעייף בכבישים ובפקקים רק כדי לגלות בסוף הפגישה שאין התאמה - יש פה אפשרות להיפגש עם 7 מועמדים פוטנציאליים בפחות משעה אחת. מטורף."

צוריאל גביזון יזם הפרויקט אומר, "האירוע פתוח לכולם גם למי שלא מנוי בפרויקט 252. מהנתונים שזורמים למערכת, אנחנו רואים מגוון גדול של נשים וגברים בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ שהולכים להשתתף באירוע. זה באמת מרגש, והלוואי וייצאו מכך זוגות".

כאמור במוצא"ש הקרוב (16.12), יוצא לדרך אירוע 'זום-ספידייט' הגדול בישראל מבית פרויקט 252.
להרשמה לאירוע ללא-עלות לחצו כאן >>