ערכה ללא עלות
ערכה ללא עלותיח"צ

בימים אלו יצאנו בבשורה משמחת ומרעננת למחפשות הזוגיות ערכת קלפים "לקראת מפגש". שאלות לאימון עצמי, חיזוק וסדר בראש לקראת הדייט הבא.

"הערכה נבנתה על סמך ניסיון של שנים" מספרת מייסדת המכון והמאמנת נחמה ביטקובר. "אחרי שזכינו ללוות מעל 1,500 בנות לחופה הרגשנו שיש מתנות קטנות שבנינו ואספנו לאורך הדרך, שיכולות לעשות שינוי עצום.

יש משהו בדייטים שיכול מאוד לבלבל. כן מתאים? לא מתאים? הייתי מחוברת לעצמי? או שהלחץ הרס הכל? הערכה הזו אמורה לאפשר לבת לאמן את עצמה ולמצוא בהירות ודיוק בתוכה. לא יאומן כמה בנות שהשתמשו בערכה - דיווחו על חוויה של אימון ממש, ובהירות גדולה.

ערכת הקלפים- "לקראת מפגש" כוללת שלושה קלפים- הראשון יעזור לך להתכונן לקראת הפגישה,ולהיות בה הגירסה הכי טובה של עצמך, כמו שאת אוהבת. השני יעזור לך לעשות סדר. להתחבר להרגשה שלך אחרי הפגישה, ולהחליט החלטה מושכלת בנוגע להמשך. הקלף השלישי מהווה חיזוק כללי שיחבר אותך לטוב שבך, לה' שרוצה כל כך בטובתך, ויעניק לך כוחות להמשך הדרך.

לרגל השקת הערכה החליטו במכון 'עומק הקשר' להעניק אותה ללא עלות, כך שכל מי שחפץ להתחתן יוכל לקבל אותה ולהשתמש בה על מנת לקצר ולהקל את הדרך לחתונה. בין המורידות את המדריך, יהיו מי שתקבלנה שיחת אימון חינם.

לחצי כאן והורידי עכשיו ללא עלות את הערכה "לקראת מפגש"- הערכה שתביא אותך לדייט עם אנרגיות, בטחון וחיבור לעצמך!