פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

הרבה רווקים ורווקות מבינים שכדי למצוא את בחיר ליבם ולהתחתן, עליהם לצאת לדייטים - כמה שיותר דייטים. זאת בשביל להכיר בני-זוג פוטנציאליים, לבדוק חיבור והתאמה וכך בהמשך להגיע לחיבור המיוחל שיתממש בהמשך לחתונה.

אז איך מוצאים זוגיות בימינו? קל! מכירים נשים או גברים פוטנציאליים, קובעים דייטים ויוצאים אליהם. כך שוב ושוב, עד שנוצר חיבור והתאמה שבהמשך יתממש לחתונה.

עד כאן, נשמע פשוט, נכון? אז זהו, מסתבר שבימינו נהיה יותר מאתגר להתחתן מאשר פעם. כן, למרות כל הרשתות החברתיות ושאר אתרי ההיכרויות - עדיין קשה מאוד להיפגש לדייטים, להצליח לעבור לשלבים הבאים ולהעמיק בקשר אחד.

"במשך 7 שנים נפגשתי עם 252 נשים שונות לדייטים. בממוצע זה אומר שכמעט כל שבוע נפגשתי עם מועמדת אחרת.. ועדיין לא הגעתי לרגע החתונה המיוחל", מספר לנו צוריאל גביזון, היזם של פרויקט 252.

לדברי צוריאל, במשך שנים הוא לא הצליח לשים את האצבע על הבעיה: "על פניו, היו לי את כל התכונות הרצויות: אופי טוב, מראה חיצוני, משפחה מבוססת. ועדיין - לא הצלחתי להתחתן. האמת שיכולתי להישאר רווק עד היום, אבל בעקבות דבר אחד שקרה לי - הצלחתי להבין שהרווקות שלי היא בכלל לא באשמתי, פשוט מעולם לא למדתי איך מתחתנים".

עם הזמן וההתנסות, הוא למד דברים חשובים כמו: איך לשווק את עצמו נכון בדייטים, איך ליצור קשר מעמיק בדייטים ואיך לקבל בהם החלטות בצורה מושכלת.

"רק אחרי שהאסימונים נפלו, הצלחתי להתחתן ונשבעתי לעצמי לנסות לחסוך מרווקים אחרים את הדרך הקשה שאני עברתי".

כעת, לאחר שעזר כבר למעל ל-460 זוגות להתחתן, הוא מגיע למשדר לייב מיוחד ביום שני ה' בשבט (15.1) בשעה 20:00 בזום. במשדר יחשוף את התובנות חשובות מתוך הדרך שלו במטרה לעזור גם לכם לצאת ממירוץ הדייטים ולהיכנס לחופה בקלות ובמהירות.

המשדר ללא-עלות אך מצריך הרשמה מראש
לשריון מקום במשדר לחצו כאן >>