השיר יבוא היום מדבר על המורכבות שבמערכת יחסים ועל הכמיהה לקשר יציב ואמין. הוא מתאר את ההבנה שאם כואב לנו –זהו סימן שהמערכת הרגשית שלנו בריאה וזו נקודת אור גם בימי הקושי. בימים בהם זוגות רבים מנהלים מערכת יחסים רחוקה-קרובה כשאחד מבני הזוג נמצא בחזית - מילות השיר מביאות איתן את ההבנה שהעובדה שהזוגיות כואבת לנו במיוחד, זוהי דווקא נקודת אור של מערכת רגשית בריאה ומתפקדת, כשיגיעו עוד ימים טובים. ביחס לשיריה הקודמים - השיר החדש מביא איתו איכויות ווקאליות אחרות של הזמרת בסגנון הנוטה לרוק. 

השיר יבוא היום, היה אמור לצאת לאור אחרי החגים והתעכב עקב המצב. השיר הוא פרי של שיתוף פעולה במילים ובלחן עם היוצר המוכשר אייל כהן, בוגר התוכנית דה וויס.יחד עם מושיק לנדאו על ההפקה המוסיקלית.

אורית איזק, זמרת-יוצרת, ששימשה כסולנית ומקימת להקת אחותי, מהחלוצות ומובילות השינוי בחברה הדתית-לאומית בתחום השירה והיצירה ושמה את השירה הנשית כחלק מרכזי מעולם התרבות הדתי-לאומי, החליטה לצעוד לשלב הבא ויוצאת בקריירת סולו חדשה. המסע המוסיקלי החדש שלה יכלול חומרים מקוריים ואישיים במטרה להגיע לקהל רחב ומגוון מתוך רצון ששיריה ימצאו אוזן ולב לשכון בהם. 

אורית עובדת גם כמטפלת במוסיקה ומאמינה בכוח הריפוי של המוסיקה להניע תהליכים ואנשים.

בימי לחימה אלו אורית מגויסת למילואים לחיזוק רוח החיילות ועוברת בבסיסים שונים ברחבי הארץ.