נסראללה היום
נסראללה היוםצילום: צילום מסך

חסן נסראללה, מנהיג חיזבאללה, נאם הערב (רביעי) ביום השנה הרביעי לחיסולו של מנהיג כוח קודס של משמרות המהפכה קאסם סולימאני, והתייחס לחיסולו של סגן ראש הלשכה המדינית של חמאס סאלח אל עארורי בשכונת הדאחייה בביירות.

"אנחנו עד כה נלחמים בחזית בשיקולים מחושבים ואנחנו משלמים מחיר יקר מבחינת הפגיעות. אבל אם האויב חושב שהוא יפתח מלחמה נגד לבנון, אז הלחימה שלנו תהיה בלי תקרה ובלי בלמים - אנשינו, הטילים שלנו והאיומים שלנו. אנחנו לא חוששים מהמלחמה. המלחמה איתנו תעלה ביוקר רב מאוד ומי שיעשה זאת יתחרט. מה שקרה אתמול הוא תקרית חמורה ופשע גדול. אי אפשר לשתוק עליו. הפשע הזה לא יעבור ללא תגובה וללא עונש", אמר נסראללה.

בהמשך, מנהיג חיזבאללה איים מפורשות על ישראל: "אם האויב חשב לפתוח מלחמה על לבנון, אז זה יהיה לחימה ללא תקרה, ללא גבולות, ללא כללים. הוא יודע מה אני מתכוון. הטילים והיכולת שלנו והאמצעים שלנו, מספיק רק להזכיר את זה כי אנחנו לא מפחדים ממלחמה. מי שחושב להילחם איתנו - המלחמה איתנו תהיה יקרה מאוד מאוד. אם תהיה מלחמה על לבנון אז אנחנו נלך עד הסוף ללא כללים. לגבי מה שקרה אתמול - הפשע אתמול הוא פשע גדול ומסוכן ומאוד ולא ניתן לשתוק עליו. זה לא יישאר ללא תגובה".

נסראללה פנה במהלך נאומו לשר הביטחון יואב גלנט, ואמר: "בעזרת השם לא תוכל להשיג את מטרות המלחמה שלך. מה שקרה מאז 7 באוקטובר ומה שיקרה בעתיד החליש את ישראל. ההתנקשות באל-עארורי היא פשע מסוכן שעליו אנחנו לא יכולים לשתוק".