אוריה לוברבום ממטה בראשית מספר בראיון לערוץ 7 על הקמפיין החדש שהוא מוביל תחת הכותרת 'ביבי טוב לערבים', ומדגיש את דרישתו לאיתחול כל מערכות המדינה באופן שמי ששלט בהן וניהל אותן בזמן הטבח ייקח אחריות ויתפטר.

"אנחנו כבר מעל 90 יום בתוך הלחימה וזה משהו ששמרנו עליו, כולנו, כל עם ישראל. הגענו לאסון הזה, ורגע המציאות היא שנתניהו טוב לערבים. כשהמחסומים פתוחים, כשהאויב הנאצי מקבל כל מה שהוא צריך כדי להמשיך את הלחימה, זו המציאות".

לדבריו, "השינוי שעשינו מאז שמחת תורה הוא לשים את המציאות על השולחן, בלי פוליטיקלי קורקט. משמחת תורה אין שמאל וימין בדברים האלה, יש מדיניות. נתניהו הוא כרגע מנהיג הימין והמדיניות שלו היא לא ימנית בכלל. יש כאן אויב נאצי ואנחנו נלחמים בו בכפפות של משי. אין בדבר הזה ימין ואין שמאל, יש מלחמת קיום, וצריך להכריע את האויב בכל הדרכים האפשריות. מי שסייע ועזר לאויב לא צריך להיות פה".

במענה לשאלת שינוי המדיניות הישראלית, 90 יום לאחר הטבח, אומר לוברבום: "אנחנו מרגישים שהכל נשאר, מה שהיה הוא מה שיהיה. לא רק נתניהו, גם בתחום הצבאי, איפה הצבא ואיפה השב"כ? אני אומר את זה בכל ראיון, הגיבורים האמיתיים הם השוטרים ואלו שהיו בלי כדורים ונלחמו עם מה שהיה להם. זה פשוט הזוי, וכולם ממשיכים, עם אותם אנשים".

"עכשיו המדיניות צריכה להשתנות", אומר לוברבום. "נשארתם בכיסאות שלכם? תשנו עכשיו. לא הומניטרי ולא כלום. כל ההופעה הזו בהאג זה כדי שלא נתמקד במטרה, והמטרה היא להשמיד את האויב. מתי נחכה? אומרים לי שלב ג' שלב ד', מתי? שימשכו את זה שנה וחצי? זה שכל מי שהיה ב-20 שנה האחרונות מעורב איכשהו במחדל הזה, אסור שהוא יחזור אני רואה בשטח שיח חדש, לא פוליטי אלא ענייני. אני מאוד מקווה שברור לכל הראשים פה שהם לא יהיו פה ביום שאחרי. אבל נשארתם? תיישמו את מה שהציבור שלכם רוצה".

לוברבום מסביר על האיתחול הפוליטי שהוא קורא ליישם. "העם יבחר את מי שהוא רוצה שינהיג אותו, אבל אנחנו במטה בראשית רוצים שיהיה ריסטארט, אבל קודם כל האויבים שצריכים להשמיד עכשיו. הטבח שראינו שקרה עכשיו, ילדים שנטבחו, המראות שהרבה מאוד אנשים ראו - לא יכולים לחזור. אבל צריך להגדיר מי אויב ומי ידיד. מי שסייע או רצה לסייע - לא צריך להיות פה".

"אנחנו מחוברים לקרקע הזו, כולנו, לארץ שלנו, לציונות, לדת, וכל הרעל הזה מסביב של הפוליטיקה פשוט לא קיים. ויהיה ועד ממונה, ויהיה משהו חדש, ואנחנו נוביל, ואם הם לא יקחו אחריות כמו ב-2006, אנחנו נדאג שהם יקחו אחריות. יהיו עוד שלבים במחאה, ואנחנו לא נוותר להם לשנייה. כנראה שהם לא רואים את התמונה, ואנחנו נדאג שהמדיניות תשתנה, אנחנו נדאג שאנשים חדשים יבואו. שמות? אין, כי אנחנו לא תנועה פוליטית, אבל כל מי שהיה בדבר הזה פשוט לא יישאר דקה. ואם ראש ממשלה שהיה בכזה טבח לא יודע לקחת כבר עכשיו אחריות ולהגיד 'אני לא אהיה פה'? עניין שלו, לא שלי", הוא מסכם.