הרב שמואל אליהו והרב אברהם יצחק שוורץ מספרים על אירוע ההתרמ לבניית בית הכנסת למען עם ישראל, למען שחרור החטופים ולמען ניצחון צה"ל במערכה.

להשתתפות בבניית בית הכנסת להחזרת החטופים בכללם איתן מור מהשבי לחצו כאן

הרב שמואל אליהו, רב העיר צפת, אמר לערוץ 7: "בשמחת תורה המחבלים התנפלו על ישראל, אנסו, רצחו, ניסו לעשות כמה שיותר רע. אני מניח שהם יודעים שלא יוכלו לכבוש את מדינת ישראל, אין להם כוח לזה, אבל הם כן רצו לשבור את רוחנו, לפגוע בשמחה לפגוע בתורה ולפגוע בערכים. וכשאין רוח, המדינה מתפרקת. אנחנו צריכים להילחם בהם ולהעצים את הרוח".

עוד הוסיף: "אני רוצה לספר לכם על פרויקט שאיתן, אחד החטופים, התחיל בו. בית כנסת בחברון, בעיר האבות. חיבור לשורשים הרוחניים שלנו, לא רק חיבור תיאורטי אלא חיבור יום יומי. המשפחה שלו רוצה להשלים את המשימה וכולנו נרתמים. גם אני נרתם לעזור למשפחה, לעזור ולכונן ולחזק את הרוח, להוסיף יישוב בארץ ישראל, להוסיף ישיבה פיזית ורוחנית בארץ ישראל. אני קורא לכולנו להיות שותפים במבצע החשוב הזה".

להשתתפות בבניית בית הכנסת להחזרת החטופים בכללם איתן מור מהשבי לחצו כאן

הרב אברהם יצחק שוורץ, רב היישוב קריית ארבע אמר: "משפחתו של איתן מור התגייסה כדי לבנות בית כנסת לזכותו ולזכות שאר החטופים שישובו אלינו לשלום. ההתאחדות סביב בניין של קדושה מוסיפה זכויות לכל עם ישראל כדי שננצח את המערכה הזו. שנזכה לניצחון שלם, כל מי שיכול להיות שותף למצווה הזו, לזכות שחרורו של איתן יחד עם שאר החטופים ולניצחון צה"ל במערכה הגדולה".