אצור
אצורצילום: באדיבות המצלם

מינוי חדש בתחום תעסוקת חרדים: אלעזר אצור מונה לתפקיד מנכ"ל מרכז כיוון בירושלים האמון על השמת חרדים וחרדיות בשוק התעסוקה.

אצור בעל תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית, צבר ניסיון רב בתחום תעסוקת חרדים, הכשרות ופיתוח אישי.

בתפקידיו הקודמים ניהל את מערך התוכן וההכשרות של מרכז תל"ם שעוסק בתכניות חינוך והדרכות לגילאים שונים, ניהל את פיתוח התוכניות של ארגון לשם - מפעלים חינוכיים, וכן היה חבר בצוות ניהול בתכנית ELA למנהלים חרדים ברשת בתי הספר דרכא.

כפעיל בולט בתחום העשייה החברתית - חינוכית, צבר אצור קשרים רבים ברשויות מקומיות ובמשרדי ממשלה, שאותן ירתום לטובת המשך שגשוג מרכז כיוון, והגברת שילוב הציבור החרדי בירושלים בתעסוקה.

מרכז כיוון בירושלים - מרכז ההכוון התעסוקתי הגדול לחרדים - הוקם לפני עשור על ידי משרד העבודה ועיריית ירושלים ומופעל על ידי קרן קמ"ח מיומו הראשון.

בשנים אלה, תחת הובלתו של מנכ"ל המרכז היוצא יחיאל אמויאל, הפך מרכז כיוון למודל מוביל לשילוב אוכלוסיות מגוונות בתעסוקה, והגיע להישגים רבים עם מעל 21 אלף השמות של חרדים וחרדים בירושלים.

מוטי פלדשטיין מנכ"ל קרן קמ"ח - קידום מקצועי חרדי: "בעשור שנות הפעילות, הוכיח מרכז כיוון את היכולות שלו להגיע לכלל מחפשי העבודה בציבור החרדי בירושלים. הצוות המקצועי והמיומן, צבר ניסיון יקר בהכוונה וליווי הפונים עד להשתלבות איכותית ומציאת פרנסה מכובדת.

"יחד עם המנכ"ל החדש נמשיך לפתח ולהשקיע בתכניות לשילוב חרדים בתעשיות חכמות, לצד הזדמנויות חדשות ומתאמות שנוצרו בעקבות המלחמה. אנחנו מאחלים לאלעזר בהצלחה בתפקידו, ההצלחה שלו היא ההצלחה של כולנו".

אלעזר אצור מנכ"ל מרכז כיוון - ירושלים: "מרכז כיוון - ירושלים' מיצב את עצמו כגוף המוביל בתחום שילוב חרדים בתעסוקה. גם נתוני התעסוקה מעידים על שיפור מתמיד בכניסה של חרדים בירושלים לכוח העבודה. ביחד עם הנהלת קרן קמ"ח, אנשי משרד העבודה והרשות העירונית לתעסוקה, נמשיך את מגמת הצמיחה ונפתח אותה לקהלים נוספים עם הזדמנויות חדשות וכלים עדכניים שיסייעו לעוד משפחות בירושלים להתפרנס בכבוד".