עזרא יכין
עזרא יכיןצילום: ערוץ 7

לוחם הלח"י עזרא יכין טוען בשיחה עם ערוץ 7 כי ישראל צריכה להמשיך ולהלום בחמאס בחוזקה עד הניצחון.

ברקע האסון הכבד ברצועה אתמול אומר יכין כי ישראל צריכה להפסיק את הזרמת הסיוע ההומניטרי ולהיות צודקת במלחמה נגד החמאס, ארגוני הטרור ברצועת עזה וכנגד כל האויבים.

"עם כל הכאב אני לא מופתע", אומר יכין. "אני חששתי מזה כל הזמן. אנחנו מספקים להם דלק וחשמל וכל הצרכים כדי לרצוח בנו, אז איך הם לא יעשו לנו את זה? היינו צריכים להחשיך להם את החיים. היינו צריכים ללמוד מהתורה על מכת חושך שהגיעה לפני מכת בכורות".

יכין מציע, "לגבי האסירים הביטחוניים שהם בני ערובה בידינו, על כל חטוף שמת בידיהם אנחנו צריכים להרוג 50 אסירים מהם. אם הם מבצעים בנו זוועות, אז גם אנחנו נהרוג בהם. אם הם רוצים את המשחק הזה, בבקשה. רק ככה הם מבינים".

יכין טוען כי "צריך להפסיק את הסיוע ההומניטרי. שלא יהיה להם לא אוכל ולא מים ושהם יחיו בחושך מוחלט, עד שהם ייכנעו בעצמם ויגידו לנו 'קחו את החטופים'. זה צעד ראשון. כצעד שני אנחנו צריכים על כל חטוף שמת בידיהם להרוג המון אסירים ביטחוניים שמצויים בכלא אצלנו".

"הם עושים חשבון על אמנת ז'נבה? לא. אנחנו צריכים להרוג בהם. האמריקאים לא רוצים לסייע? לא צריך טובות. אנחנו ננצח בכוחות עצמנו גם בלי סיוע זה או אחר".

לסיום נשאל יכין לגבי הגעה להכרעה וניצחון בלחימה, "ניצחון לא נשיג כל זמן שהם חיים בתוכנו. במלחמות הקיימות בעולם, כדי לנצח הצבא האחד גם הורג חפים מפשע מהצד השני, כי אין ברירה. אבל לנו יש יתרון שאין לעמים אחרים, וזה שאצלנו אין בצד השני חפים מפשע. תראה אותם רוקדים ברחובות על כל הרוג שלנו, תראה איזו שמחה הייתה בעזה אחרי הטבח הנורא בשבעה באוקטובר".

"אלה חפים מפשע? אלה לא מעורבים? מי שהוליד אותם לא מעורב? מי שתומך במרצחים האלה הוא לא מעורב? מה זה לא מעורבים? זו המצאה ישראלית. אנחנו צריכים להתגאות שאנחנו עם מוסרי? אז לא נהיה מוסריים. אני אומר שאנחנו לא צריכים להיות מוסריים אלא להיות צודקים. לפי הצדק אין להם זכות לחיות. אני אפילו לא קורא להם חיות טרף כי חיות טרף הורגות כדי לחיות, ואלה חיים כדי לרצוח", סיים.