פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

אחרי בקשות רבות, פרויקט 252 חוזר באירוע הזום-ספידייט הגדול בישראל!

"זה הולך להיות אירוע היסטורי", אומר גבי דניאל מנהל התוכן בפרויקט. "זה משהו שלא נראה כמותו בארץ, יותר מ-1,000 מועמדים עם 7,000 דייטים בתוך שעה אחת בלבד. אני אומר לבעלי אולמות תתכוננו למבול של חתונות בעזרת ה".

האירוע יתקיים במוצ"ש הקרוב (27.1) בשעה 20:00 דרך הזום עם מערכת מיוחדת של חברת corona crush. המערכת בנויה על אלגוריתם חכם שסורק את מאגר הנתונים הענק ומביא לכל אחד מהנרשמים רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית לפי טופס ההרשמה.

בערב האירוע כל אחד מהנרשמים ישב מול הזום ויצא לסדרה של דייטים כאשר כל דייט אורך כ-9 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, הם מקבלים את הפרטים להמשך היכרות. בפעמים הקודמות מעל 50% מהמשתתפים יצאו עם לפחות מאצ' אחד!

"מדובר על קונספט ייחודי שמקצר משמעותית את הדרך לאלפי מחפשי זוגיות למצוא את בחיר ליבם." מוסיף צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "במקום לשרוף ערב שלם על דייט אחד, רק כדי לגלות בסוף הפגישה שאין התאמה - יצרנו אפשרות להיפגש עם 7 מועמדים פוטנציאליים בפחות משעה אחת! מטורף!!"

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם, למלא כמה פרטים על עצמכם והאלגוריתם שלנו כבר ידאג לכל השאר. ההשתתפות באירוע בעלות סמלית של 50 ש"ח בלבד לכיסוי הוצאות (ולחברי פרויקט 252 – 20 ש"ח). אז יאללה, אולי האהבה שלכם מחכה ממש מעבר למסך?

כאמור במוצ"ש הקרוב (27.1), יוצא לדרך אירוע 'זום-ספידייט' הגדול בישראל מבית פרויקט 252. ההרשמה לאירוע נמצאת בעיצומה ואפשר להירשם בלחיצה כאן >>