צוריאל גביזון
צוריאל גביזוןעמנואל מימון

ימים לא פשוטים. אין מה לומר. חללים על גבי חללים, כמה דם נשפך פה כדי שנחיה את החיים שלנו פה בארץ שלנו. אבל רציתי לדבר איתכם על עניין אחר.

שבוע שעבר, זה היה ה'פעם בשנה' ששולחים את סגולת הפרנסה של הרבי מרימינוב זצ"ל. מכירים את זה? שקוראים שניים מקרא ואחד תרגום את 'פרשת המן', ביום שלישי של פרשת בשלח?

קיבלתי לפחות מ-8 כיוונים שונים את הסגולה הזאת, וכמובן, קראתי. אבל אני רוצה לספר לכם על הסגולה לפרנסה שעבדה לי. ובכן, כמה מפתיע אבל...החתונה.

כן, להתחתן זה הדבר שגרם לי לפריצה הכלכלית שלי. עד החתונה, הייתי מרוויח בסביבות 4 אלף שקל בחודש. חי כמו חתולה צולעת בפנימיה של הישיבה, ועובד בכל מיני חלטורות. והאמת? מאוד פחדתי מהקטע הכלכלי של החתונה.

חתונה היא אולי הוצאה גדולה, אבל אחריה יש עוד מיליון הוצאות שלא נגמרות: שכירות, משכנתא, תשלומים למעונות, בתי ספר, אוכל, אוכל, אוכל, אוטו, דלק, ומה לא. איך אפשר לעמוד בזה? זה התחייבות לא פשוטה.

אבל החלטתי להשליך את יהבי על ה'. והתחתנתי. ואז קרה משהו מדהים. פתאום התחילו להיפתח צינורות של שפע. הצעות עבודה יפות, בקשות לכל מיני שיתופי פעולה, קורסים שהצליחו לפקוח לי את העיניים - וכך במהירות רבה הכפלתי פי כמה וכמה את מה שהרווחתי בימי רווקותי.

אגב, לא גיליתי את אמריקה. חז"ל כבר אמרו: "אוקירו לנשייכו כי היכי דתתעתרו", שפירושו: כבדו את נשותיכם כדי שתתעשרו. כלומר, קשר בריא בנישואין גורם להשפעה פיננסית חיובית מאוד. אז אם הייתם צריכים עוד קצת חיזוק למה להתחתן, ולמה דווקא עכשיו - קיבלתם.

יאללה, שנשמע בשורות טובות בכל הגזרות.
צוריאל

**
מרגישים שאתם באמת רוצים להתחתן? אז כנראה שפרויקט 252 יכול להתאים לכם! לפרטים על הפרויקט לחצו כאן >>