הגרלת עזר מציון
הגרלת עזר מציוןיח"צ

כמו רבים אחרים, גם אריאל (תושב פתח תקווה), רצה לסייע לעמותת עזר מציון וקנה בשנה שעברה כרטיסים להגרלה השנתית "פרס מציל חיים".

"נותרו לנו כספי מעשרות והחלטנו לרכוש 2 חבילות גדולות של כרטיסים", הוא מספר על ההחלטה שלו ושל רעייתו.

בואו להיות שותפים, הצטרפו למיזם מציל חיים ותוכלו לזכות בפרסים>>>

כמה ימים אחרי ההגרלה הבין שאחד הכרטיסים שלו עלה בהגרלה - "על הזכייה שמעתי עוד בטרם הגיעה השיחה מעזר מציון. אחותי עקבה אחרי פרסום הזוכים באינטרנט ודיווחה לי בהתרגשות כי זכיתי בפרס של משכנתא לשנה. קיבלנו 12 שיקים בסך 2,500 ש"ח כל אחד, סכום משמעותי ביותר עבור משפחה צעירה שכמונו. זה היה עבורנו כמו אוויר לנשימה. שמחתי מאוד שהייתה לי הזכות גם להעניק עבור מטרה חשובה מאין כמותה וגם לקבל בחזרה".

אלא שהחיבור של אריאל עם עזר מציון לא הסתיים בכך, ומספר חודשים אחר כך הוא נחשף מקרוב לפעילות בשטח של העמותה. "במהלך השנה האחרונה הילד שלי נאלץ להתאשפז מספר פעמים בבית החולים שניידר. פגשנו שם צוות של עזר מציון שעזר לנו בצורה מעוררת השתאות. הם דאגו לנו לאוכל חם וכשר, כולל בשבתות וחגים וכן בעוד דברים רבים נוספים שפשוט הצילו אותנו".

אריאל הופתע גם מהיקף הפעילות והעשייה, "בעבר חשבתי שעזר מציון הוא ארגון שעוזר בעיקר לחולים קשים, אולם בבית החולים נחשפנו למגוון הרב של פעילויות הארגון, אם זה במתן תרופות, סיוע בייעוציים, אספקת ציוד רפואי ואפילו במתן שירותי בייביסיטר למשפחות שנמצאות בתהליך קשה של טיפולים וזקוקות למעט מנוחה בתוך הקושי הרב שכרוך בתקופה שכזו".

עבור אריאל הפרס היה המתנה הקטנה שקיבל מהעמותה, כשהיום הוא מבין באמת את המילים "פרס מציל חיים". "הפרס הכספי שזכיתי בו היה נהדר, אבל העזרה והתמיכה שקיבלנו מעזר מציון עם בננו הייתה בלתי נתפסת", ממשך לשתף בהתרגשות. בעצם רק כמה חודשים אחרי שזכיתי בהגרלה הבנתי את משמעות המילים 'פרס מציל חיים', אז מי שמתלבט אם לרכוש כרטיסים חייב להבין שכל כרטיס הוא עוד עשייה ועוד פעילות חסד."

השנה הצורך להיות שותפים לפעילות מצילת החיים של עזר מציון, קיבל ביטוי נרחב יותר. מאז החלה המלחמה, פועלים צוותי הארגון ללא לאות בכל רחבי הארץ למען פצועים, חולים ונפגעי הנפש הרבים. זה הזמן שלנו להוקיר טובה לעזרה המסורה של עזר מציון ולהירתם למען הצלת חיים אמתית.

בואו להיות שותפים, הצטרפו למיזם מציל חיים ותוכלו לזכות בפרסים>>>