פרוטיאה באלקנה
פרוטיאה באלקנהיח"צ

פרויקט פרוטיאה באלקנה מציע דיור מוגן לקהילה הדתית, ומאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים מבלי לוותר על ההווי הקהילתי לו אתם רגילים.

מדובר בפרויקט היחידי מסוגו בארץ לציבור הדתי, שנולד מתוך ההבנה כי איכות חיים אמיתית, מתקיימת רק בסביבה הנכונה לכם. בדקנו ומצאנו שהסביבה המושלמת, היא רק אחת מעשרת הסיבות לבחור בפרוטיאה באלקנה.

בקרו אותנו באתר>>

1. זה הזמן

מסתבר שהביקוש לדיור מוגן איכותי נמצא במגמת עליה וממש לא רק בעקבות המלחמה. יחיאל ניסנהולץ מנהל פרוטיאה בהר,שמלווה את הקמת המתחם, ובעל ניסיון של הקמת וניהול בתי דיור מוגן קרוב לארבעים שנה, משתף: "כמי שמלווה שנים אנשים במעבר לדיור מוגן, המשפט שאני שומע הכי הרבה הוא 'חבל שלא עשיתי את זה קודם'. אנשים כיום מבינים שכדאי להם לעבור לסגנון מגורים איכותי ומפנק, כשהם בריאים, ניידים, מוכנים ומזומנים להנות מהשנים הבאות. הם עוברים מחוג להרצאה, יוצאים לטיולים ברחבי הארץ, נהנים מארוחות מפנקות, דירות נאות ונוחות, וחברה של בני גילם".

2. קצת קהילה לא תזיק

לא צריך לעיין באין ספור המחקרים המעידים על כוחה של קהילה, אפשר פשוט להתבונן בעשיה והערבות ההדדית שהפגנו כבר ביום הראשון למלחמה. קהילה חזקה היא רשת ביטחון, ואכן, הערבות החברתית הוכיחה את עצמה והעניקה לנו חוסן לאומי בשעות הקשות ביותר. ברשת פרוטיאה הבינו כבר מזמן את כוחה של קהילה, והפכו את הערבות ההדדית לערך מנחה בבניית הפרויקטים שלהם ברחבי הארץ, מה שבא לידי ביטוי גם בבחירתה של רשת הדיור המוגן פרוטיאה לתרום ממגוון בתיה ברחבי הארץ למאמץ הלאומי, ולספק דיור זמני ללא עלות לתושבי העוטף בגיל השלישי, מתוך הבנה כי בגילים אלו, חווית הניתוק מהבית מאתגרת במיוחד ועלולה לגרום להידרדרות במצב הבריאותי. הרשת ניצלה את משאביה ואת בתי הדיור המוגן שלה, על מנת להעניק להם בית חם ותמיכה של קהילה מחבקת בזמן שהם הכי זקוקים לה. לצד התמיכה בבני הגיל השלישי הרשת מסייעת למשפחות מפונות ובתרומות לחיילים, מתוך אמונה בכוחה של הערבות ההדדית להעניק לנו את הכוח לנצח, בכל יום מחדש.

3. סביבת הסיבות

האפשרות למפגש עם חברים וחיי קהילה עוטפים מבלי להיות תלויים במזג האוויר, מקבלת בימים אלו חשיבות עליונה, אבל מוטב שזו תהיה הסביבה הנכונה לך. רשת הדיור המוגן פרוטיאה זיהתה את הצורך העולה מהציבור הדתי לדיור מוגן ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על אורח החיים של הקהילה הדתית, וכבר היום נמצאת לקראת סיום הפרויקט ביישוב אלקנה, הראשון בישראל אשר מיועד כולו לציבור הדתי-לאומי, ונבנה תוך התאמה מרבית לאורח החיים של האוכלוסייה הדתית.

המתחם מותאם כולו לציבור הדתי, התקנת שעוני שבת, מעליות שבת, כיור לנטילת ידיים, אפשרות למרפסת סוכה, כיורים נפרדים במטבחים ועוד. חשוב מההיבט הטכני הוא ההיבט התרבותי- עושר רוחני של שיעורי תורה, בית כנסת מפואר ומאובזר, קידוש וסעודות שבת באווירה מרוממת - הכל כדי שתרגישו לגמרי בבית, בסביבה של אנשים כמוכם, ומבלי להתפשר על ההיבט הדתי.

4. דירה נאה מרחיבה את דעתנו

מעבר להתאמה לציבור הדתי, הרי שמדובר בבית דיור מוגן מהמפוארים שהוקמו בארץ, עם הקפדה

על כל הפרטים הגדולים והקטנים, במטרה לאפשר לדיירים ליהנות בשלב זה של חייהם מאורח החיים המפנק והנעים ביותר. זה בא לידי ביטוי בלובי רחב הידיים, חדר האוכל המוקפד ובכל חללי הבילוי המשותפים לדיירי המתחם.

אבל בראש ובראשונה, זה בא ליידי ביטוי במקום שיהפוך לבית שלכם- הדירות המעוצבות והמרווחות נבנו במיוחד עבור הגיל השלישי בנגישות מלאה, מתוך חשיבה על כל פרט וכל צורך, וכוללות מפרט טכני עשיר ומרפסת מפנקת הצופה לנוף שפותח את הלב. מדובר בבית דיור מוגן שמציב רף חדש של איכות חיים.

. 5 תרבות ופנאי

מה יותר טוב מלהעביר את שנות הפנסיה בבילוי ופעילות ענפה? זה הזמן להגשים חלומות, לעסוק בכל מה שהלב חפץ, ולנצל את החופש המיוחל! במהלך השבוע תוכלו ליהנות מפעילות תרבות עשירה, פעילות ספורט וחוגים עניפה, הרצאות ברמה הגבוהה ביותר, חדר כושר מאובזר, בריכת שחייה, סאונה וספא מפנק, אולם תרבות וספורט, חדר עיון, ספריה, חדר ברידג', אולם אירועים וקולנוע. דמיינו את האפשרות לצאת לשחיית בוקר, להירגע בספא המפנק או להנות ממפגש עם חברים – בבית ובחוץ.

6 . משפחה

המשפחה שלכם תרגיש בבית! המשפחה תמיד מוזמנת, אם בשבתות ואם באמצע שבוע- הם תמיד מוזמנים להנות אתכם מהרצאות ואירועי תרבות, לערוך אירועים משפחתיים במתחם, או להביא לכם את הנכדים לזמן איכות בבריכה. גם בשבתות ובחגים יש לנו כל מה שהם ואתם צריכים כדי שתרגישו נוח! תוכלו לבחור בין אירוח בדירה שלכם לבין אירוח בדירות אירוח מיוחדות, וכך להמשיך וליהנות בקלות מהמעטפת המשפחתית המיוחדת שלכם, וממפגשים שעונים על כל הצרכים שלכם ושלהם – כאלו שישאירו טעם של עוד.

בקרו אותנו באתר>>

7. שבתות וחגים

אם כבר הזכרנו את השבת, השבתות הן סיבה יותר מטובה לבחור בפרוטיאה באלקנה! בשבתות, חגים וימים טובים, מתמלא הבית בבני משפחה עם מזוודות וילדים הבאים להתארח לשבת, ממש כמו שהייתם רגילים.

כל דייר יכול לשבת עם בני המשפחה שלו ולחגוג בסעודות שבת וחג, עם הזמירות והתפילות המוכרות מבית אבא - בדירה הפרטית שלכם או במסעדה. בזכות הסביבה המותאמת, בית הכנסת המפואר, העושר הרוחני, והקהילה שעשויה מאנשים כמוכם, נשמרת השבת שכל כך חשובה לכם – באווירה מיוחדת שלא תמצאו באף מקום אחר!

. 8 בטוח זו הסיבה

איכות חיים היא לא רק הנאה מדירות נאות, נוחות מקסימלית, פעילויות מגוונות, תרבות ופנאי, היא הידיעה שכל מה שאתם צריכים נמצא בהישג יד, ואף פעם לא תהיו לבד. בפרוטיאה באלקנה תרגישו בטוחים בזכות שירותי המרפאה שפועלת ,24/7 שירותי תמיכה סוציאלית, טיפול בתחזוקת הבית, ושמירה בכל שעות היממה. איזו סיבה יותר טובה יש, משקט נפשי לכם ולבני משפחתכם?

. 9 סיבה קרובה

סיבה שנמצאת במקום לא פחות חשוב מהאחרות לבחור בפרוטיאה באלקנה, היא שכל הטוב הזה קרוב להכל! הפרויקט ממוקם במרכז הארץ, במרחק של כ 20 דקות נסיעה בלבד מפתח תקווה, גבעת שמואל, רעננה ערי המרכז, יישובי שומרון ובנימין, וכ 7 דקות מרכבת ראש העין, כביש 5 ו 6 , עם גישה קלה ונוחה שמאפשרת לכם להישאר קרובים לחברים ולמשפחה, וגם להנות מהקהילה האיכותית שלנו.

. 10 הטבה לחיים טובים!

החיים הטובים יכולים לתפוס אתכם בהטבה גמורה! בימים אלו, הפרויקט כבר עומד על תילו ובקרוב נפתחת דירה חדשה לדוגמא במתחם הפרויקט שתאפשר לכם להתרשם מקרוב. בעיתוי הזה, החליטה רשת הדיור המוגן פרוטיאה לצאת בהטבה ייחודית ל 10- המצטרפים הראשונים של 2024! זו בהחלט סיבה מעולה לבחור כבר עכשיו בחיים הטובים, במקום הנכון לכם, בסביבה חמה ותומכת, בקהילה שרק אנשים כמוכם יכולים לייצר.

בואו לבקר אותנו בפרויקט>>