האמירה של דרוקרחדשות 13

יושב ראש ועדת חוקה חבר הכנסת שמחה רוטמן הגיב בחריפות לאמירה של העיתונאי רביב דרוקר באולפן חדשות 13 לפיה יש לזמן את ח"כ טלי גוטליב לחקירה כדי "ליישר" אותה.

דרוקר אמר בהתייחסות לחבר הכנסת טלי גוטליב ותיאוריית הקונספירציות, "מיקי זוהר פעם דיבר על מנדלבליט ופתחו נגדו חקירה על סחיטה באיומים, לא בטוח שהיא הייתה ראויה, היא נסגרה כמו שהיא נפתחה, אבל שם נולד מיקי זוהר החדש, היותר ממלכתי".

הוא הוסיף ורמז כי יש לזמן את גוטליב לחקירה, "גם טלי גוטליב צריכה להבין שיש גבולות ובמקרה שלה אמרו לה שזה שקר והיא חוזרת עליו פעם אחר פעם, הדיבה שלה היא ברמה הכי חמורה, צריך לפחות לזמן אותה לחקירה, אולי לאחר מכן זה יסתיים כמו שזה יסתיים".

רוטמן הגיב, "לא צריך להסכים עם טלי גוטליב או מיקי זוהר או עם אלמוג כהן כדי להבין שמדינה שבה מזמינים חברי פרלמנט לחקירה כדי 'ליישר' אותם היא הכל חוץ מדמוקרטיה".

רוטמן המשיך, "והחיוך שנמצא על שפתיו של רביב דרוקר כשהוא אומר את המשפט המזעזע הזה, מכניס לקונטקסט את כל דיבורי הסרק שלו על ד-מוק-רט-יה".

השר זוהר הגיב לדרוקר, "על אף שהמסקנות של רביב דרוקר וטלי גוטליב שגויות והזויות לגביי, הן צריכות להטריד את כולנו. החקירה ההזויה נגדי עשתה את ההפך, היא העצימה בי את העמדה שעלינו לתקן את מערכת המשפט והפרקליטות ללא חשש וללא מורא. הדבר המטריד זו העובדה שזה מותר ומקובל לחקור פוליטית כדי להשתיק נבחרי ציבור".

מוקדם יותר הגיבה גוטליב לדרוקר וכתבה, "דרוקר, אתה הרי יודע שאני לא מיקי זהר. אי אפשר לאיים ולהפחיד אותי. מטריף אותך ושכמותך שיש ח"כית שלא משחקת משחקים פוליטיים, והיא רחמנא ליצלן הבינה את עומק הדיפ סטייט שחותר תחת מורשת הימין. חקירה תשנה אותי? נשמה, את ההפחדות הבלתי מקוריות שלך כחוקר מצ"ח ערל לב אני אוכלת לארוחת בוקר".