הפגנה מול אונרא
הפגנה מול אונראצילום: .

מול מטה אונר"א בירושלים תערך היום הפגנה בהובלת סגן ראש עיריית ירושלים אריה קינג, משפחות שכולות ומשפחות חטופים, לוחמי מילואים וגופי ימין נוספים.

ההפגנה תתקיים ברחוב זלמן שרגאי בשכונת מעלות דפנה.

בין הארגונים המשתתפים: פורום משפחות החטופים תקווה, תורת לחימה, אם תרצו, מטה 64, צעדת האימהות, ישראל מנצחת, נלחמים על החיים, חותם, יהודית- ארגון זכויות נשים, לך ירושלים, מנצחים עד הסוף, ועוד רבים נוספים.

הגופים המארגנים קוראים לתושבי ירושלים ומחוצה לה להגיע מחר ולהפגין מול המטה שממוקם בשכונת מעלות דפנה ויושב על קרקע של המדינה בדרישה מיידית לפינויו.

"מדובר בסכנה ביטחונית חמורה לשלומם של אלפי תושבי השכונה, ולתושבי שכונות שמואל הנביא ורמת אשכול שממוקמות במרחק של עשרות מטרים בלבד מהמטה. לא נסכים שגורמים עוינים שממוקמים במרחק נגיעה מאלפי משפחות עם ילדים, יסכנו את ביטחוננו וביטחון ילדינו".

קינג ופעילת ההסברה הבין לאומית, המומחית למשפט בין לאומי עורכת הדין דבורה סרור פוליטיס שצפויים לקחת חלק בהפגנה קוראים לכלל הציבור והציבור הירושלמי בפרט ולדרוש את פינויו המיידי של המטה: "אנחנו מצפים ממשלת ישראל להודיע מיידית על פינוי מלא של המטה והשבתו לבעליו הבלעדיים, אין מקום לאויבים בירושלים".