נחמן בוימל. סינגל בכורה
נחמן בוימל. סינגל בכורהצילום: שניאור מוניס

אלון אומדי בסינגל חדש ומיוחד למצב בסגנון פופ רגאטון קצבי אותו הלחין וכתב - "שומר ישראל".

"השיר שומר ישראל נכתב בעקבות המצב כמובן עם דגש להצלחה ושמירת חיילנו והחטופים היקרים שבע"ה המלאכים ילוו אותם וישמרו עליהם, אני חושב שדווקא בימים אלו טוב לעלות את המורל גם ע"י שירים קצביים וכל מה שאפשר לחזק את הלב היהודי".

בזמן שכולנו עוברים תקופה לא קלה, ומלאה ברגשות, מחשבות ודאגות על מה שהיה ומה שיהיה, חיים אביטל מגיש שיר מלא בחיזוק, אמונה, תיקווה, ואופטימיות.

"זרוק ת'דאגות ואל תביט אחורה החיים עוד לפניך אז אין זמן תרוץ קדימה תסתכל רק על הטוב".

הזמר איציק אשל משחרר סינגל חדש - "מה מנגן בך" בלחן יווני למילים שכתב יחד עם הכותב והמלחין אלחנן אשואל (קרוב משפחתו) כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יוני קיסר.

"השיר יוצא לאחר שהאזנתי למאמר של רבי נחמן שאומר "וירא בצר להם בשומעו את רינתם! אומר רבי נחמן "רינתם דייקא" שאם לוקח את הנגינה של האומות והופך אותם לקדושה אזי מנצח את אותה אומה" הפעם אנחנו תוקפים את תרבות יוון והדומים להם, בקרוב את כל העולם לפי הסדר".

נחמן בוימל בסינגל-קליפ בכורה הנקרא "מי שענה" אותו אף הלחין בעצמו, בעיבוד מוזיקלי של הצמד קליין & ברי ובליווי קליפ מושקע ומסקרן.

סינגל נוסף מבית היוצר של שלוימי מאיר, אותו כתב והלחין בהשראת אירועי התקופה, סינגל מרגש ונוגע שיחדור לכם חזק ללב

"את "נחלי דמעות" התחלתי לכתוב תחת חופת אחי, עת התרחש הפיגוע ברחובות בני ברק בו נרצחו יהודים בדם קר, השילוב של הרגש בין הקמת בין חדש בישראל, לבין העצב על חיים שהסתיימו באכזריות נוראה, נתנו לי את ההשראה לפזמון המרגש של "נחלי דמעות".

"את הבית כתבתי בתקופה האחרונה, בהשראת הטבח הנורא שהתרחש בשמחת תורה, וכעת אני זוכה להציג בפניכם את המוצר המוגמר, בתקווה שאת נחלי הדמעות נזכה להוזיל דווקא באירועים מרגשים, כדוגמת החופה בה נכתב הפזמון, ולא דמעות עצב על אירועים קשים".

לאחר עבודה מאומצת במשך ימים רבים, מיילך פויגל מגיש מחרוזת שירי חופה מרגשת במיוחד, עם מיטב הלהיטים אותם מנגנים בחופות החסידיות. על העיבוד המוזיקלי הופקד הקלידן והמעבד יואלי יורוביץ.

"לאחר שהוצאתי בחצי שנה האחרונה את הביצועים הראשונים שלי 'שבת באטע' ואת הקליפ 'רגעי אלול' עליהם קיבלתי תגובות חמות מאוד, החלטתי להפיק לכם מחרוזת חופה מרגשת ואותנטית, ומזמין אתכם להאזין ולהתרגש ביחד איתי".