נס ציונה הערב מול ירושלים. נעצרה במחצית השניה
נס ציונה הערב מול ירושלים. נעצרה במחצית השניהצילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

כמעט, בקושי. הפועל ירושלים שבה הערב (שני) למסלול הניצחונות במסגרת ליגת העל שבכדורסל, ליגת ווינר סל, כשגברה באולמה הביתי היכל הפיס ארנה שבבירה על עירוני נס ציונה בתוצאה 70:76 בתום משחק צמוד.

למעשה, הירושלמים הגיעו למשחק הביתי הערב עם רצף ההפסדים השני שלהם העונה בליגה הישראלית, כאשר הפסידו את שני משחקיה האחרונים, בחוץ, בצפון מול קריית אתא והפועל חיפה.

מול הירושלמים הערב ניצבה הקבוצה שירושלים רק יכולה הייתה לבקש בכדי לצאת מהמשבר ומרצף ההפסדים - עירוני נס ציונה. הכתומים מהמושבה ניצחו את ירושלים רק פעם אחת בחוץ, אי אז בעונת הקורונה ב-2020.

הפתיחה דווקא בישרה טובות עבור האורחים מנס ציונה כאשר אלה פתחו בסערה ועם ריצת 9:0 ובהמשך פתחו פער דו-ספרתי.

לרוע מזלם, הירושלמים התעוררו אחרי הפסקת המחצית וכשלוח התוצאות הראה 42:32, החלו שחקני הפועל לעשות את מה שהם עושים הכי טוב העונה - הגנה. ירושלים הצליחה להשוות והמשחק הלך צמוד. אך אז הגיע ליוואי רנדולף.

רנדולף, שרק בחודש שעבר ניצח עבור ירושלים את נס ציונה עם שלשת ניצחון בשניה האחרונה, שוב היה שם עבור האדומים מהבירה ועם סל מצד אחד והסתערות על הכדור מהצד השני, נתן יתרון לירושלמים, יתרון שאותו כבר לא שמטה.

זה נגמר עם 70:76 לירושלמים שמתקשים שוב מול נס ציונה, אך נותרים עם מאזן מושלם במשחקי הליגה הביתיים שלהם העונה, רגע לפני משחק הקלאסיקו הביתי מול מכבי ת"א, בצהרי יום שישי. רמז לבאות?

מי שעוד עצרה הערב במסגרת ליגת ווינר סל את רצף ההפסדים שלה היא הפועל אילת שבמשחק הבכורה של מאמנה החדש גולמאץ, גברה על קריית אתא בתוצאה 75:83.